Lista ocen Seat Altea Freetrack (7) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Damian
Freetrack 2.0 TSI 200KM 147kW
jest nieżle ale ja nie mogę za dużo powiedzieć ... chociaż jak wjechałem do mechanika to na pierdołach znalazło się 3500 tysiaca z wymianami podstawowymi... ale auto wyjechało naprawde z najmniejszym średnio zużytym wymienionym drobiazgiem
~P941
Freetrack 2.0 TDI 170KM 125kW
To wciąż Seat. Elektryka w tym samochodzie nie psuje się jakoś spektakularnie, ot kilka drobnych cholernie irytujących awarii. Zawieszenie składa się z tak wielu elementów że prawie zawsze któryś się kończy albo stuka a jak nie stuka to nawet gorzej.
~jakub_chudziński
Freetrack 2.0 TSI 211KM 155kW
Drobiazgi - bezpodstawnie włączająca się kontrolka płynu chłodniczego przy zimnym silniku, siłownik od centralnego zamka w drzwiach kierowcy (wymieniony cały zamek), czasem gubienie telefonu przez zestaw.
~aro121
Freetrack 2.0 TDI 170KM 125kW
Awaria ABS - ostatecznie naprawiony w nie autoryzowanej stacji. Serwisy są do bani. 0 wiedzy 0 profesjonalizmu !!!
~Kot
Freetrack 2.0 TSI 211KM 155kW
W czasie mojego użytkowania chyba nic się nie zepsuło, no może poza łatwym zarysowaniem plastików w bagażniku
~tomek1213@interia.pl
Freetrack 2.0 TSI 200KM 147kW
Nie działający zegar konieczność wymiany całej tablicy przyrządów na szczęście na gwarancji.
~sheriff_motorrijder
Freetrack 2.0 TDI 170KM 125kW
Pękła linka elektrycznej szyby od kierowcy.
Seat Altea Freetrack