Lista ocen Seat Altea Freetrack (7) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jakub_chudziński
Freetrack 2.0 TSI 211KM 155kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażera z przodu bardzo bardzo dobra, z tyłu również jest wygodnie, chociaż wydaje mi się, że 3 dorosłe osoby z tyłu mogą mieć już pewien dyskomfort, ale które auto w tym segmencie z nie dzieloną kanapą tak nie ma? Bagażnik mógłby być trochę większy, mój poprzedni Peugeot 307 kombi miał mega bagażnik, tu jest jedynie dobrze, chociaż sprawę ratuje spora ilość schowków i zdejmowana podłoga z koła zapasowego, tam też...
~P941
Freetrack 2.0 TDI 170KM 125kW
Całość solidnie zmontowana i dość ładna. Super prezentują się zegary z centralnym obrotomierzem i wskazówkami idącymi od samego dołu okręgu. Niesamowicie dobre głębokie fotele w stylu tych znanych z Seatów serii Cupra czy FR. Wyposażenie jest praktycznie kompletne- w moim egzemplarzu brakuje jedynie fabrycznej nawigacji.
~tomek1213@interia.pl
Freetrack 2.0 TSI 200KM 147kW
Z przodu super fotele kubełkowe takie jak w wersji FR świetne trzymanie boczne z tyłu trochę ciasno szczególnie dla trzech osób czy nawet dwóch plus fotelik wtedy jedyne wyjście to zapięcie fotelika na środku -wtedy można jeszcze wytrzymać
~amarok371@interia.pl
Freetrack 2.0 TDI 140KM 103kW
jakoś nikt nie grymasił to OK bardzo fajne fotele kubełkowe polecam fajnie trzymają z tyłu jeszcze nie siedziałem
~Damian
Freetrack 2.0 TSI 200KM 147kW
Dużo miejsca, dobre odczucia, jak na rocznik nie ma do czego się przyczepić
~Kot
Freetrack 2.0 TSI 211KM 155kW
4 osoby nie będą narzekać, piąta już raczej na pewno (wysoki środkowy tunel)
~aro121
Freetrack 2.0 TDI 170KM 125kW
W porównaniu z zwykłą Alteą dużo przestrzeni.
Seat Altea Freetrack