Lista ocen Seat Altea Freetrack (8) - Skrzynia biegów

~jakub_chudziński
Freetrack 2.0 TSI 211KM 155kW
Mój pierwszy automat, z którym jestem na chwilę dłużej, nie licząc udostępnianych samochodów na kilka dni przez przyjaciół (tam były skrzynie CVT lub klasyczne hydrauliczne). Do manuala nie ma co porównywać i nikt, kto jeździ po mieście nie powie mi, że to dobre dla emerytów. Natomiast co do innych skrzyni, ta jest najlepsza! Biegi zmienia prawie niezauważalnie, jest dość intuicyjna i dobrze współpracuje z kierowcą, choć trzeba się jej troszkę...
~Kot
Freetrack 2.0 TSI 211KM 155kW
Przy spojonej jeździe naprawdę trudno się do czegokolwiek przyczepić, ale raczej nie lubi "brutalnego" (dynamicznego) lub niezdecydowanego traktowania (czasem zdarzy się szarpniecie)
~P941
Freetrack 2.0 TDI 170KM 125kW
Świetnie pracuje, ma dobrze rozłożone przełożenia, każda zmiana biegu jest miłym doświadczeniem. Na duży plus zasługuje sam lewarek i jego wykonanie.
~Damian
Freetrack 2.0 TSI 200KM 147kW
zależnie co kto potrzebuje DSG był by akurat dla mnie lepszy ale w górach i terenie z Ecu Master lepiej mieć manual
~sheriff_motorrijder
Freetrack 2.0 TDI 170KM 125kW
Rewelacja krótkie sportowe przełożenia, świetnie pracuje zero problemów natomiast szósty bieg jest taki jaki powinien.
~tomek1213@interia.pl
Freetrack 2.0 TSI 200KM 147kW
Rewelacja bardzo precyzyjna biegi wchodzą gładko bez żadnego haczenia,szóstka mogła by być nieco dłuższa
~amarok371@interia.pl
Freetrack 2.0 TDI 140KM 103kW
nie mam żadnych problemów wszystkie od 1-6 wchodzą idealnie 1-szy trochę za krótki
~aro121
Freetrack 2.0 TDI 170KM 125kW
Jak to w seacie krótka jedynka - reszta ok :)
Seat Altea Freetrack