Lista ocen Seat Altea Freetrack (7) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kot
Freetrack 2.0 TSI 211KM 155kW
Jako nowy zapewne był raczej drogi - ja kupiłem 4-latka za 60tys + prawie 20tys. na doprowadzenie do "ideału" (wszystkie płyny, paski, komplet felg, 2 komplety opon, geometria, hamulce, chip tuning ...) Teraz jako 10-letni dobrze utrzymany egzemplarz jest wręcz nieprzyzwoicie tani - nie "opłaca się " sprzedawać ! (w rozliczeniu za nowy samochód salon zaproponował cenę 17tys - też bym tak chciał kupić ... :))
~jakub_chudziński
Freetrack 2.0 TSI 211KM 155kW
W kategorii jakość/cena myślę, że ciężko byłoby znaleźć równie dobre auto spełniające wszystkie moje podstawowe wymogi: komfortowe, duże, pakowne, z napędem na 4 koła, automatem, mocnym silnikiem benzynowym, podwyższonym prześwitem (crossover, SUV). Koszty paliwa trochę większe niż w bardziej oszczędnych samochodach nie zmieniają postaci rzeczy. Przyjemność z jazdy mocno to rekompensuje.
~P941
Freetrack 2.0 TDI 170KM 125kW
Jest to były topowy model Seata który w czasach kiedy powstał był jednym z najdroższych kompaktów nadmuchanych do rozmiaru VANa posadzonego na zawieszeniu SUVa udającego ulepa na czas zombie-apokalipsy.
~Damian
Freetrack 2.0 TSI 200KM 147kW
dzisiaj 2021 jest OK ale wówczas był strasznie drogi choć wyposażenie tez miał wszystko praktycznie załadowane na pokład...taki czas w VW był ale cena też była kosmiczna
~tomek1213@interia.pl
Freetrack 2.0 TSI 200KM 147kW
Auto kupione jako niespełna dwuletnie za kwota 50 % ceny katalogowej nowego.Na nowe w cenie 125 tyś na pewno bym się nie zdecydował.
~amarok371@interia.pl
Freetrack 2.0 TDI 140KM 103kW
drogo ale ful wypas inne autka z takim wyposażeniem duzo droższe
~aro121
Freetrack 2.0 TDI 170KM 125kW