Lista ocen Seat Altea (182) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 119 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sławek Ch
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
W wiekszości jeżdzę po mieście, raczej krótkie trasy, korki więc wiadomo. ale i tak przy takiej masie auta i moim stylu jazdy - nie mogę narzekać.
~PTR
Standard 1.6 Mpi 102KM 75kW
Bardzo żle, jestem nie mile zaskoczony paliwożernością tego samochodu, ceny przeglądów są do zaakceptowania, natomiast ceny niektórych części już niestety nie.
~rollo
XL 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Koszty akceptowalne, poza tym jak coś się dziej z wtryskami ale to w każdym nowoczesnym dieslu. Koła dwumasowego brak wiec tu mniej.
~Rafal
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Żadnych napraw jeszcze nie przeprowadzałem jak na razie leje tylko paliwo, pierwsza wymiana olejów i filtrów przede mną
~R_baggio
XL 1.9 TDI 105KM 77kW
jestem zaskoczony przy tej wadze i gabarytach średnie spalanie w warunkach głównie miejskich 5,8 to dobry wynik
~laziale
XL 2.0 TDI 140KM 103kW
W mieście ok. 8, poza 6,3. Ceny części niewygórowane, pojawił się problem z kołem dwumasowym - podobno ten typ tak ma.
~Adam
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Spalanie kooło 6,5litra przeciętnie. Moja żona i spokojniejszy styl jazdy 5,5 litra średnio, ale to trza LANGSAM jechać
~ppierozak@poczta.onet.pl
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
4,5 na trasie,miasto 5,0, przegląd w norauto dobry stosunek ceny do jakości, narazie tylko przeglady brak jakichkolwiek napraw
~aro121 aro121a@gmail.com
Standard 1.6 Mpi 102KM 75kW
Podaję w LPG. Zbiornik 40L. Jak bym się nia starał zawsze po 350 km muszę tankować (lato czy zima, trasa czy miasto).
Dziennik kosztów dla Seat Altea
9,6
10,9
~Jaro
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
W trasie rewelacja ok 5,5-6 l. W mieście sporo więcej ale to wina krótkich tras na których silkin nie zdąży nawet nabrać temperatury.