Lista ocen Seat Arona Crossover (19) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Przy prędkościach miejskich auto wyciszone lepiej niż auta z wyższych klas. Przy prędkościach autostradowych sumy wiatru - ale nie odstaje to mocno od innych aut z segmentu B. Myślę że wrażenie to potęguje fakt że prawie nie słychać silnika i opon.
~Pawcio
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
W mieście jest ok. Kilka dni temu celowo pojechałem na autostradę aby sprawdzić wyciszenie przy dużych prędkościach i do 120 jest ok, przy 170km/h już jest głośno ale o dziwo nie od silnika, a od wiatrów.
~Sławomir
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Tu jak kto jezdziłautami starszymi ale klasy premium to odczuje różnice przy podróży autostrada przy 130 i powyżej szumi jusz dość meczaco. Szczególnie przy lusterkach.
~Darek
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
tutaj miedzy 4 a 5 ale to też zależy od opon na letnich nie narzekaliśmy ale zimówki to co jakiś czas domykamy szyby bo myślimy że są uchylone ;-)
~Borys
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Jak już wcześniej wpominałem jak na 3 cylindry jest bardzo cicho , na niższych obrotach wręcz bardzo cicho. Silnik zaczyna dawaćo sobie znać ok 4000 obrotów.
~Rysiek M
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Do 130 km/h cicho, powyżej hałas wzrasta ale słychać bardziej opływ powietrza niż silnik, i nie na tyle żeby było to dokuczliwe.
~P. Tomaszewski
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Nie rozumiem komentarzy typu "słabo wyciszony". W mieście miło warczy. W trasie przy prędkości 120km/h dźwięk silnika ledwo słyszalny.
~Adam
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Pomimo sporych wymiarów ,nie jest żle chyba że otworzysz tylne szyby ,robi się głośno.
~Wojtek
Crossover 1.0 EcoTSI 95KM 70kW
To crossover więc nie ma co liczyć na cichutkie wnętrze przy wyższych prędkościach. W swojej klasie super.
~Maciek
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Słaba aerodynamika w szczególności lusterek huczy przy wyższych prędkościach.
Seat Arona Crossover