Lista ocen Seat Ateca (31) - Widoczność

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
jeśli chodzi o ogólny komfort to auto jest nadzwyczaj ciche - spokojnie można rozmawiać i słuchać cichej muzyki nawet przy prędkościach "autostradowych" - nie jechałem jeszcze ponad 150km/h bo mam to autko dopiero tydzień, więc nie wiem co by było przy katalogowych 210km/h... wersja Style jest przyjemnie wykończona i wyposażona - komfortu dodają elektryczna klapa, ogrzewana przednia szyba, bardzo dobre audio z 9 głośnikami,...
SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
widoczność znakomita - wyżej się siedzi - więcej widać, wspomagana czujnikami przód - tył i lewa - prawa oraz kamerą cofania i kamerkami 360 dokoła samochodu, dodatkowo asystent martwego pola, asystent światłe długich, asystent pasa ruchu, asystent nagłego hamowania, itd... szyby atermiczne - przyciemniane, światła full LED - aktywne, doświetlanie zakrętów, wewnątrz wszystkie lampki energooszczędne - tez ledowe...
~Marol
SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Widoczność jak na takie gabaryty jest dobra, w razie czego pomagają systemy ułatwiające życie kierowcy.Kabina dobrze wyciszona przy prędkościach autostradowych daje się bez problemu rozmawiać. Bardzo dobre audio z 9 głośnikami umila podróż, auto posiada masę poręcznych schowków i udogodnień. Ogrzewanie i klimatyzacja nadążają za preferencjami kierowcy i pasażerów.
~Fascynat
SUV Facelifting 1.5 EcoTSI 150KM 110kW
Bardzo duże lusterka, szyby. Super system w lusterkach czyli światła w lusterkach które informują o zbliżającym się pojeździe- bardzo przydatne i polecam...do tego polecam systemy przy wycofywaniu i wyjeżdżaniu z kopert bardzo przydatne i fajne rozwiązanie. Żadnych refleksów itd. szyba z powłoką seat to też pomocna rzecz
~Artur
SUV 2.0 TDI 150KM 110kW
Brakuje widoczności na godzinie 4-5. Trzeba polegać na lusterku oraz czujniku pojazdów w martwym polu. Poza tym - perspektywa, z której obserwuje się otoczenie jest dziwna. Jest to, jak na razie, jedyne auto (wliczając również dostawczaki) gdzie mam problem z idealnie prostopadłym zaparkowaniem auta bez użycia kamer 360.
~APK
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Jak to w aktualnie produkowanych samochodach, przez grube słupki trochę pola widzenia jest wycięte. Ogólnie nie jest źle. Samochód nie jest długi, więc spokojnie można sobie poradzić z manewrami. Kamera i czujniki pomagają w razie potrzeby. Lusterka zamontowane są trochę niżej, więc nie zlewają się ze słupkami.
~Kris
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
rewelacyjne jest to, że lusterka boczne nie są w samym narożniku szyby , a zamontowane na drzwiach trochę dalej (jak w sportowych samochodach) dzięki czemu polepsza to widoczność pieszych / rowerów przy skręcaniu na skrzyżowaniach.
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
widoczność jest bardzo dobra - duża ilosc szyb, elektryczne duże lusterka - składane, wewnętrzne lusterko przyciemniane automatycznie, kamery 360 dookoła - jest bardziej niż OK.
~Karol
SUV 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Najlepsza widoczność z pośród konkurencji. Słupki są wąskie i jest komfortowa przerwa pomiędzy słupkiem A a lusterkiem. Ledowe lampy pięknie oświetlają drogę i pobocza.
~Konrad
SUV Facelifting 1.0 EcoTSI 110KM 81kW
Akwarium na kołach, ktoś tak kiedyś napisał i istotnie widoczność bardzo dobra ale czujniki tył zawsze ułatwiają parkowanie więc dobrze że są.