Lista ocen Seat Cordoba I (272) - Widoczność

Na liście zabraknie 291 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~WIŚNIOWA STRZAŁA
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Z przodu jak w aucie. Do tyłu niby słabo ale jak ktoś potrafi jeździć i się obrócić do tyłu to wjedzie wszędzie i to na centymetry - PROSTE !
~rodzyno@op.pl
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
widocznosc przez tylna szybe bardzo mala szczegolnie biorc pod uwage ze tyl jest wysoki i czesto widac tylko dach samochodu stajacego z tylu
~PRZEMAS przemas1981@o2.pl
Coupe 1.6 i 101KM 74kW
W SUMIE OK , PRZÓD WPORZĄDKU , GORZEJ Z TYŁU , SZYBA WYSOKO NO I JEST WĄSKA TAKŻE OGRANICZA WIDOCZNOŚĆ , LUSTERKA EL. SĄ OK , W ZIMĘ PODGRZEWANE DAWAŁY RADĘ
~darekb
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
przód OK, chociaż w pierwszym momencie przestraszyła mnie ciemna plama na szybie (lusterko wsteczne). Tył- słabo, trzeba sie przyzwyczaić.
~misiek_zx6r
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Wszystko było by na 5 gdyby nie problemy z określeniem odległości przy parkowaniu z tyłu, Bagażnik troche za wysoki a i lusterka oszukują.
~Adam
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
strasznie wąski,przeszkadzają przednie słupki i cofanie : ( wewnętrzengo lusterka wogóle nie uzywam,nic nie widać i jeszcze ta przyciemniona szyba .
~kajos
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Do tylu bardzo zla (nie widac konca bagaznika) Mam czujniki cofania wiec cofanie to frajda. Polecam kazdemu to zalozyc.120 zl i godzinka roboty.
~misiek_zx6r
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Widac wszystko wookolo, slupki z przodu nie przeszkadzaja, jedyna wada to to ze bagaznik jest zbyt wysoki i sa czasami problemy z zaparkowaniem :/
~Misiu
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Widoczność do przodu i na boki bardzo dobra, niestety do tyłukiepska, przeszkadza zbyt wysoko wysoki tył. Parkowanie tyłem na lusterka i wyczucie.
~gsiodlarz@classcom.pl
Sedan 1.4 i 16V 101KM 74kW
Dla umiejących parkować na lusterka - wystarczająca. Jeśli ktoś lubi wystawy sklepowe zamiast szyb - proponuję Opla Omegę Combi (poprzedni model).