Oceny Seat Cordoba II Kombi 1.6 75KM 55kW 1999-2002

Seat Cordoba II Kombi 1.6 75KM 55kW 1999-2002 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Seat Cordoba II Kombi 1.6 75KM 55kW 1999-2002

~rafał_cyburski
Kombi 1.6 75KM 55kW
Auto posiadam 6 lat. Przejechałem około 80000 km. Jestem z niego zadowolony. Mam instalacje LPG. Jest bardzo pakowne. Przeprowadzenie do nowego em bez problemu. Długie trasy nad morze bez problemu. Odpalanie w największe mrozy bez problemu. Czego chcieć więcej od auta wartego może 3500. Zamarzające zamki to mały problem. Wystarczy smar biały K2 wprowadzić w otwór w drzwiach po uprzednim zdjęciu gumki ochronnej. Proste, tanie auto na codzienne...
~mati4
Kombi 1.6 75KM 55kW
Auto w brew pozorom w miare duze - moge zabrac zone, bobasa i wozek, a nastepnie wrocic z zakupami. Bagaznik daja rade. Srednie spalanie: 7.6 litra - przecietnie. Nie wybral bym sie autem na trase dluzsza niz 100 kilometrow. Problem z zamkami - zima, -5 C i juz wiem ze nie otworze drzwi. Totalan porazka.
~charego@wp.pl
Kombi 1.6 75KM 55kW
bylem bardzo zadowolony z tego autka, bardzo pojemne jak na te klase aut, fajna elastycznosc silnika, ciagnie od samego dolu i przy tym bardzo ekonomiczny, duzym plusem jest male zainteresowanie zlodzei ta marka, polecam goraco to autko,
~Arti
Kombi 1.6 75KM 55kW
Mechanik powiada: dbaj o ten samochód, bo takich już nie ma. Tanie naprawy, sporo samemu można zrobić. Jedyny mankament to troche pali - 10l. Paliwo LPG należy tu bezdyskusyjnie wstawić.
4,1
~SP32-011
Kombi 1.6 75KM 55kW
100 tys przebiegu i nigdy samochód nie zawiódł mnie. Pod koniec eksploatacji zrobił się trochę ciasny ze względu na rosnące dzieci.
3,5
~adi
Kombi 1.6 75KM 55kW
ja bym drugi raz nie kupił, koszta obsługi oraz awaryjność zniwelowało moje opinie o tym, że to fajne nieduże, pakowne, żwawe autko.
Dziennik kosztów dla Seat Cordoba II Kombi 1.6 75KM 55kW
8,1
3,5
~1979Jaro
Kombi 1.6 75KM 55kW
Malo funkcjonalny bagażnik jak chccesz coś dużego przewozić zapomnij bo nie zmieścisz. Autko tak poza tym na nasze drogi ok.
2,8
~sokolola@poczta.onet.pl
Kombi 1.6 75KM 55kW
autko dynamiczne i ekonomiczne, ale serwis mnie dobił, co przegląd to jakaś wymiana częśći, mam go dość i z tego powodu moim nowym autem napewno nie będzie Seat. Koszmarny serwis w Szczecinie
~Tomek
Kombi 1.6 75KM 55kW
Przy 2 biegu dziwnie stuka niczym odbijająca butelka plastikowa. (Skrzynia biegów)
~rafał
Seat Cordoba II Kombi