Lista ocen Seat Cordoba II Kombi (56)

~paputek
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Kupilem auto za 16000pln w 2008 roku z przebiegiem 160000km. Obecnie jest warte 9500pln, wiec spade wartosci bardzo maly. Przez 5 lat wymienialem tylko eksploatacyjne rzeczy i czuje, ze to najtansze w utrzymaniu auto na rynku. Ubezpieczenie kosztuje 600zl rocznie przy maksymalnych znizkach.
3,5
~adi
Kombi 1.6 75KM 55kW
ja bym drugi raz nie kupił, koszta obsługi oraz awaryjność zniwelowało moje opinie o tym, że to fajne nieduże, pakowne, żwawe autko.
~pip
Kombi 1.4 60KM 44kW
bardzo dobry samochód dla młodej rodziny. Posiadam akurat werję Vario i jak na nasze potrzeby samochód sprawuje się nieźle. Jest ekonomiczny i pakowny, można śmiało wybierać się nim tak po zakupy jak i na dłuższe wyprawy. Nie jest to co prawda komfortowa limuzyna ale jazda nim nie jest męcząca. Części zamienne i eksploatacyjne tanie i powszechnie dostępne. Silnik 1.4 zapewnia przyzwoite osiągi, niestety budzi się do życia pow 3000-3500...
~matias
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Autko super, godne polecenia. Nie daje 5 z uwagi na w/w centralny zamek.
~charego@wp.pl
Kombi 1.6 75KM 55kW
bylem bardzo zadowolony z tego autka, bardzo pojemne jak na te klase aut, fajna elastycznosc silnika, ciagnie od samego dolu i przy tym bardzo ekonomiczny, duzym plusem jest male zainteresowanie zlodzei ta marka, polecam goraco to autko,
~andrzej
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
podwyższe ocene na bardzo dobrze( sądzę że ideałów nie ma)
~gollo
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Dobre auto biorąc pod uwagę cenę za jaką można kupić.
3,8
~woyton
Kombi 1.6 101KM 74kW
Auto spełniło moje oczekiwania. Jako małe kombi znakomicie sprawdza sie w mieście. Nie jeżdże zbyt szybo (rzadko przekraczam 140) więc dynamika na trasie mnie zadowala. Po złożeniu tylnego siedzenia dużo miejsca na ładunek(często goszczą tam dwa "górale", wystarczy odpiąć przednie koła). ABS dobra rzecz-nie kupię już samochodu bez ABS-u. Dobra trakcja jak na kombiaka. Uważajcie na ASO Seata po zmianie opon na letnie nie dokręcili mi prawego...
~mariuszs600
Kombi 1.6 101KM 74kW
Jak na male auto miejskie dobrze jest wyposazone i nie kosztuje fortuny. Prowadzi sie dobrze.
~andrzej
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
dobra wrazenia z jazdy , nawet przy bardzo długich przejazdach, ekonomiczny silnik wystarczajaco dynamiczny. ogolnie mozna polecic to male autko -nawet wersja vario jest chyba najmniejszym kombi na rynku.
Seat Cordoba II Kombi