Lista ocen Seat Cordoba II Kombi 1.6 75KM 55kW 1999-2002 (8) - Silnik

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adi
Kombi 1.6 75KM 55kW
z gazem masakra! nie masz specjalisty który juz zakładał gaz do tego auta - odpuść sobie! szkoda twoich nerwów! często wysiada przepustnica! jeżeli o nią nie zadbasz i co jakiś czas jej nie wyczyścisz to zapomnij o płynnym ruszaniu z pod świateł! a co on się upił oleju to niech go szlag! ludzie piszą że to uszczelniacze, też tak myślałem, lecz po rozebraniu okazało się że nie tylko! remont - 1400zł za same części! chociaż trzeba przyznać, że...
~lesnik14@wp.pl
Kombi 1.6 75KM 55kW
Jeśli chodzi o silnik to jest to z pewnoscią jedna z najbardziej udanych jednostek grupy VW.Mimo że są osoby twierdzące, że jest on za słaby,uważam inaczej.Myslę że przyspieszenia na pograniczu 12s to nieżle jak na kombi przy spalaniu średnim 7,5l /100km.oczywiście w normalnej spokojnej jeżdzie.
~charego@wp.pl
Kombi 1.6 75KM 55kW
Jak dla mnie wystarczające, zaskoczyla mnie duża elastycznośc silnika,np na 5 biegu można jechac od 50km/h i spokojnie sie zbiera do gory, jak na 75 km bardzo pozytywne odczucia a przy tym bardzo ekonomiczny
~1979Jaro
Kombi 1.6 75KM 55kW
Po założeniu LPG pojawiły się stuki popychaczy, kupiłem nowe ale na nic się to nie zdało po roku od nowa słychać zwłaszcza na silniku zimnym
~SP32-011
Kombi 1.6 75KM 55kW
Nigdy nie było żadnego problemu, zużycie oleju w normie. Rewelacyjnie spisywał się na LPG
~doom@autocentrum.pl
Kombi 1.6 75KM 55kW
Po paru miesiacach jazdy stwierdzam że 1.6 75KM jest całkiem wystarczający do normalnej jazdy
~SSL
Kombi 1.6 75KM 55kW
75KM to trochę za mało dla tego auta.
~Arti
Bardzo dobry