Ocena kierowcy - Seat Cordoba II Kombi

charego@wp.pl, 15 lat temu
Rok produkcji 2002
Seat Cordoba II Kombi 1.6 75KM 55kW 1999-2002 - Oceń swoje auto
Silnik : Elastycznosc i ekonomia jak na tylko 75km!!!
bylem bardzo zadowolony z tego autka, bardzo pojemne jak na te klase aut, fajna elastycznosc silnika, ciagnie od samego dolu i przy tym bardzo ekonomiczny, duzym plusem jest male zainteresowanie zlodzei ta marka, polecam goraco to autko,
Jak dla mnie wystarczające, zaskoczyla mnie duża elastycznośc silnika,np na 5 biegu można jechac od 50km/h i spokojnie sie zbiera do gory, jak na 75 km bardzo pozytywne odczucia a przy tym bardzo ekonomiczny
Biegi wchodzą dobrze, intuicyjnie
Bez zastrzerzeń,tani w utzymaniu,nie zuzywa sie tak szybko jak np w fordzie
Widocznosc dobra, minus to prawe lusterko zewnetrzne, ktore nie wiadomo czemuy jest mniejsze, ale to minus calej grupy VAG z tych lat, aktualnie juz autka sa ok
Wszystko pod reka, przemyslane po niemiecku
W zime szybko robilo sie cieplo, nawet przy silnych mrozach,
moglo by byc lepiej, ale to autko zbudowano na plycie ibiza/polo wiec nie czepiajmy sie, rodzinka 2+3 zmiesci sie spokojnie i jeszcze troche bagazu,bagaznik nie jest za duzy,ale fajnie rozwiazany,gdyz wszystkie pierdoly mozna schowac w przestazen nad kolem zapasowym a podloga bagaznika i nic nam sie nie wala po kufrze
jak na te klase jest ok
na trasie ok 6, miasto max 7.5, kupujac auto czytalem opinie o wielkim spalaniu, ktore w moim przypadku sie nie sprawdzily
Za niewielkie pieniadze mozna miec w miare mlode autko, dobrze dopracowane i z silnikami z VW, polecam, mnie nie zawiodlo i pozytywnie zaskoczylo niezawodnoscia, pozdrawiam
Nic sie nie psulo, wkurzajace sa tylko luszczace sie plastiki na boczkach, ale to wada wszystkich seatow z tych lat, w vw jest ok, po prostu tu polakierowano gladkie plastiki i farba schodzi
brak jakichkolwiek,

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 75KM 55kW [l/100km]