Lista ocen Seat Exeo (60) - Całokształt

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Stoly
Sedan Facelifting 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Od czterech lat leje i jeżdżę...tamuje tylko do pełna i wiem ,że do 5.5 l na 100 można zejść...ale na spokojnie 6-7.Po zakupie 119.000 wymieniłem rozrząd i olej raz na rok ,kilka żarówek ,opony,pasek klinowy,hydrauliczna pompa wspomagania popiskuje przy chłodzie(już 2 lata ale działa:) ale mieszkam w Irlandii więc nie ma mrozów i ciśnienia na wymianę.Nigdy mnie nie zawiódł .Ródej nie ma grama .Polecam
~Sebastian
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Auto bardzo fajne - idealne dla młodej rodziny 2+2, lub Rodziny bez dzieci/z dorosłymi dziećmi. Ma mnóstwo zalet (jakość wykonania, ergonomia, przyjemność prowadzenia, geny Audi A4) i trochę wad (główna - przestrzeń w środku, wygoda podróżowania na długich trasach, cena zakupu i ceny opcji dodatkowych). Generalnie jest ok i na pewno jest to lepsza propozycja niż VW golf kombi czy Skoda Octavia Kombi.
~Honoratek
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Zachwyt i rozczarowanie. Auto na autostrady, natomiast dziury mną wstrząsnęły, dosłownie. Porażka. Z 40km drogi do pracy i nazad 6 to płyty betonowe. W niczym mnie tak nie wytrzęsło jak w Exeo. Koszmar nie do opisania. Auto z boku wygląda jak skład towarowy, a w środku miejsca jak dla krasnoludków. Jazda z tyłu to mordęga, ale to samo było w A80 i A4... Plusy to silnik i wyciszenie auta. Tutaj rewelacja.
~Domi K
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Nie kupiłbym innego. Myślałem też o innych markach, ale ten najbardziej mi się spodobał. Plusem dla mnie jest to, że co drugie auto na ulicy to nie Exeo, a serwisowanie i mechanicy do VW group są wszędzie. Części też są w normalnych cenach jak sprawdzałem - poprzedni samochód w zeszłym roku mnie poważnie w tej dziedzinie zaskoczył i racjonalnie sprawdziłem ile tutaj może mnie ewentualna naprawa kosztować.
~Kierowca
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Auto spełnia wszystkie moje oczekiwania. Jest ładne, przestronne (ale nie karawan), super wyciszone. Do tego należy dodać bardzo bogate wyposażenie, wysoką jakość materiałów, miękkie plastiki i bardzo dobre (jak w autach premium) spasowanie. Silnik kulturą pracy i ekonomią użytkowania dopełnia szczęścia. Cieszy mnie, że po zakupie jestem przekonany o trafności wyboru.
~Sebastian
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Dopiero przesiadłem się w EXEO ST. Mam nadzieję, że będzie się sprawował tak jak wygląda. A wygląda super z zewnątrz - w środku jakość materiałów i wykonania bardzo wysoka. To auto cieszy wzrok właściciela i faktycznie chce się nim jeździć. Ilość dodatków i przydatnych opcji zadziwia. Będę na bieżąco opisywał wrażenia z jazd i eksploatacji.
~edmar_stacja_demontażu_pojazdów
ST 2.0 TSI 200KM 147kW
Dobre solidne auto , choć nie jest to całkowicie A4 B7 jak w większosci handlarzy mówi , nie dajcie sie nabrac ;) o ile blacharka to a4 b7 to elektronika jest stara z audi b6 . Zawieszenie solidne pomimo wielowahacza , dobra trakcja - warunkiem są dobre opony . Wygłyuszenie , wykończenie , wykonanie dużo gorsze niż w audi .
~NK1
Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Po prostu - fajny samochód, choć według mnie bez własnego charakteru - to w końcu kopia schodzącego wówczas z produkcji Audi A4. Polecam każdemu, kto chciałby mieć nieco młodsze rocznikowo Audi A4 B6/B7, to w końcu sprawdzona konstrukcja. Exeo to najmłodszy samochód, jaki można mieć z silnikiem 1.8T.
~Karol
Sedan Facelifting 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Bardzo przyzwoity samochód. Dobra jakość wykonania, dobre osiągi, właściwości jezdne. Nie jest paliwożerny. Silnik 2.0 i spalanie na poziomie 6-8l/100km to dobry wynik przy dynamicznej jeździe miejskiej i autostradowej 140-170 km/h. No i najważniejszy atut - jest tych samochodów bardzo mało na drogach.
~widof
Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Exeo wygląda zadziornie, przynajmniej z przodu : ) i to mi się podoba, światła skrętne w wersji z bixenonem fajnie doświetlają zakręty, miejsca w środku zdecydowanie za mało. Sedan ma może i pojemny bagażnik, ale ciężko zmieścić do niego duży gabaryt, ze względu na mały otwór załadunkowy.