Lista ocen Seat Exeo (60) - Całokształt

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sleppy
Sedan 1.6 MPi 102KM 75kW
Generalnie auto warte polecenia, lecz polecam zainteresować się mocniejszą wersją, ale 1,6 też ma swoje zalety - brak dieslowskich usterek oraz kosztów z tym związanych oraz tania jazda dzięki lpg.
~Adrian
ST Facelifting 2.0 TDI 120KM 88kW
Auto nie rzuca na kolana nowoczesnością ale za to wszystko co potrzebujesz jest. Trochę mało miejsca jak na ten segment ale za to wygodnie. Mój jest dobrze wyposażony
~Bogdan
ST Facelifting 2.0 TDI 120KM 88kW
Świetne auto w miare nowe a jednocześnie ze sprawdzonymi rozwiązaniami. Tradycyjne zegary I ręczny powodują że czujesz się pewnie. Poprawiony silnik 2,0tdi common rail.
~Sza
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Jak dla mnie to idealne auto dla przeciętnej rodziny. Przy małych zarobkach lepiej wybrać coś oszczędniejszego, a jak ktoś zarabia bardzo dużo to celowałbym w wyższą półkę.
~robert1272
ST 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Auto poza silnikiem i systemem bose(płatny)nie ma nic do zaoferowania, stara konstukcja(spadek po audi A4)makabrycznie ciasna w środku z archaiczną deską rozdzielczą z innej epoki.
~Karolek
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Najlepsze kombi na rynku. Po 150 tys. brak jakiegokolwiek zużycia silnika czy materiałów wewnątrz. Zadziwiająca jakość wykonania i prowadzenia.
~Tomasz
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Bardzo fajny samochód za bardzo rozsądne pieniądze. Jak to mówią moi znajomi to takie Audi "dla ubogich" - oni się śmieją, a dla mnie to zaleta ;-).
~seba
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony, może trochę mały bagażnik jak na kombi, ale zawieszenie i kultura jazdy na 6. Spalanie w mieście ok 6.4
~Łukasz
ST Facelifting 2.0 TSI 211KM 155kW
Świetny silnik, wysoka kultura pracy, moc zawsze dostępna. Zawieszenie i hamulce dostosowane do dużej mocy, świetne prowadzenie.
Dziennik kosztów dla Seat Exeo
7,7
10,8
~Krzysztof
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Za cenę 30-40% niższą otrzymujemy nowe Audi A4, tyle że ze znaczkiem SEATA i w wersji B7 a nie B8. Koledzy mi zazdroszczą ... :-)