Lista ocen Seat Exeo (60) - Całokształt

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukasek4433
Sedan 2.0 TSI 200KM 147kW
Autko jest bardzo fajne. Dobrze jezdzi ma mocny, dynamiczny i oszczedny silnik. Materialy sa bardzo dobrej jakosci,a wyglad mi pasuje i nie przeszkadza. Zawsze lubilem Seaty. Ten jest juz 3 i znow jest super jak 2 poprzednie. Nie zawiodlem sie na tej marce. Wole go niz jakies 407 czy Avensise
~Adam
Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Przez 2 lata użytkowania nie miałem ani jednej usterki. Auto jest wygodne i bardzo dobrze wyposażone (posiadam wersję Sport). Jakość wykonania zadawalająca. Auto miało być na dwa lata a pozostanie ze mną jeszcze minimum kolejne dwa :-)
~Sebastian
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Dla mnie to auto które w 100% spełnia potrzeby. Jest pakowne, ładne i dobrze jeździ. Do tego się nie psuje. Dobrze, że SEAT utrzymał jakość wykonania i użytych materiałów zgodną z pierwowzorem czyli AUDI A4. Wielki plus za zmianę zasilania w dieslu - CR jest o niebo lepszy od PD.
~Kuba
ST 1.8 TSI 160KM 118kW
Jestem zadowolony, nie mam zastrzeżeń co do auta, doskonała jakość do ceny, przyjemnie się prowadzi, silnik jest dynamiczny, autko jest szybkie, spalanie zależne od stylu jazdy, kupiłbym ponownie ale z bogatszym wyposażeniem niż posiadam obecnie.
~Da Ro Pe
ST Facelifting 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Bardzo dobra fura. Czuć jakość - nie rozpieszcza na kanapie ale potrzebuję auta w 90% użytkowania dla 2 osób, więc tu sprawdza się - to samo tyczy się bagażnika - nie jest to auto do przeprowadzek ale wykończenie nawet w bagażniku robi robotę...
~Jakub
ST Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Całokształt super ! auto jest rewelacyjne ! Świetnie wykonanie oraz bdb właściwości jezdne. To dobra kopia Audi B7 tylko ma nowsze silniki no i parę innych smaczków. Wyróżnia się ponieważ nie jest ich dużo :) jedynie czego zabrakło to szerszej palety kolorów.
~Remi
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Jestem naprawdę zadowolony. Auto jest bardzo wygodne na trasie, spala mało, jest dynamiczne, w ogóle się nie psuje. W porównaniu z passatem B6 przegrywa tylko ilością miejsca w środku. Wykonanie, oraz zastosowane materiały jak z górnej półki.
~Mateusz
ST 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Autko radzi sobie super na autostradzie nawet przy większych prędkościach. Jest to dobry wybór dla kogoś kto potrzebuje niezawodnego i trwałego samochodu. W tych czasach już nie robią takich samochodów i takich silników
~tomasz
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Jedyną wadą/zaletą jest to, łatwo go pomylić z Audi poprzedniej generacji. Hiszpanie mogli go chyba bardziej zindywidualizować z zewnątrz. Środka lepiej nie tykać, mistrzostwo świata w jakości materiałów i ich spasowaniu.
Dziennik kosztów dla Seat Exeo
7,7
10,8
~Henrys
ST 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Wszytko wyżej już napisałem dodam tylko,że dodatkowo skóra(5+),biksenon system bose 10 glośników+woofer(gra bosko ;-))(6)najlepszy możliwy dodatek i to tylko za 2490 ;-)pełny park tronik podgrzewane fotele itd.itp;-)