Oceny Seat Ibiza I

Seat Ibiza I - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Seat Ibiza I

~eosrulez
Hatchback 1.5 i 89KM 65kW
Auto jak na swój rocznik jest zaskakujące. Czym zaskakuje użytkownika? Prawie 100%-ową niezawodnością, nie takim złym spalaniem (bardzo dużo zależy od "nogi"). W dodatku jego osiągi są bezpieczne przy wyprzedzaniu, a nawet kusi - chce się bardziej deptać, gdy kierowca zrozumie, że nawet tem 1.5 to niezły "potworek" względem przyspieszenia i prędkości maksymalnej. W końcu "System Porsche". Jedyne na czym można się...
2,9
~Radek
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
Witam ibiza była moim pierwszym autem po zdaniu prawa jazdy więc na poczatku byłem zachwycony jednak emocje szybko opadły zrobiłem nią 8 tys km i byłem 4 razy cholowany więc słaby wynik nawet jak na auto które wtedy miało 16 lat.Silnik 1.2 dość dynamiczny.ceny nowych części bardzo wysokie, słabe blachy.Tak więc po ibizie kupiłem kadetta i z tego wyboru byłem bardziej zadowolony.Szczerze ibizy już bym nie kupił.
3,6
~mc11111@o2.pl
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
Świetny silnik, dobrze zgrany ze skrzynią biegów. Małe autko ale można sie wybrać nawet na tor pojeździć. Ma Hiszpański temperament. Mocy mu wystarcza nawet na szybką jazdę na autostradzie. 180 km/h ale to juz kilk lat temu teraz bym si eni odwarzył.
~Sebastian Ibiza021a
Hatchback 1.7 i 100KM 74kW
Świetne autko dla młodych ludzi. Auto ma jad i wiele aut nie daje mu rady. Jeździ się nim bardzo fajnie i dziewczyny się za nim oglądają, bo jest czarna, ma ładne felgi 15 calowe i gra muzyka systemu porsche spod maski po mocniejszym uchyleniu przepustnicy.
3,4
~gnr@interia.pl
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
auto bardzo dobre. jest to moze pierwsze auto i jestem z niego zadowolony. Na poczatku wydawal mi sie zbyt kanciasty ale to kwestia przyzwyczajenia. silnik bardzo ladnie chodzi, troszke usterkowe. ale przewoze nim znajomych, przewozilem plytki ceramiczne - caly byl wypchany. Tylna kanapa bardzo ladnie sie sklada, bagaznik pojemny, po miescie bardzo dobrze sie nim jezdzi.
4,1
~Michał...G
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
Auto z hiszpańskim temperamentem silnik 1,2 bez modyfikacj wyciska 180km/m mam w planach przyspieszyc zapłon i dac filtr stożkowy to moze uda się zamknąć licznik;) Poprostu porsche odwalilo kawał dobrej roboty poprawiając silniki ibizy. Zawiesznie na tyle jest denerwujące i co gorsza nie da sie tego zmienić:/ tak po za tym jest to moje pierwsze autko i wcale nie żaluje ze nie kupiłem golfa czy innego z tego rocznika lub podobnego. Ibiza ma to...
Dziennik kosztów dla Seat Ibiza I
9,3
~MARCINEKWRO
Hatchback 1.2 60KM 44kW
mam ten samochodzik od niecalego roku jest super. racja jak mam teraz dziure w tlumiku to WRC ale mi sie to podoba. glupota jest to ze niektorzy pisza ze ma gaznik :/ zakladam teraz alufelgi 175 i bedzie od razu lepiej wygladala. chetnie poslucham jakis ciekawych uwag mojj mail marcinekwro@poczta.onet.pl
~swistaczek87
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Jako moje pierwsze autko z silnikiem 90KM rewelacja. Dużo części z podwozia Fiata więc ceny nie wygórowane ;)
3,6
~marecki89
Hatchback 0.9 44KM 32kW
Tanie auto, w sam raz dla młodego kierowcy. Niedrogie w eksploatacji, brak poważnych usterek. Kiepskie osiągi ale można się tego spodziewać po tak małym silniczku pod maską.
~gienek
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
Bardzo dobre auto bez awaryjne, lecz calkiem duzo pali