Oceny Seat Ibiza I 1.2 i 71KM 52kW 1989-1993

Najnowsze oceny Seat Ibiza I 1.2 i 71KM 52kW 1989-1993

2,9
~Radek
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
Witam ibiza była moim pierwszym autem po zdaniu prawa jazdy więc na poczatku byłem zachwycony jednak emocje szybko opadły zrobiłem nią 8 tys km i byłem 4 razy cholowany więc słaby wynik nawet jak na auto które wtedy miało 16 lat.Silnik 1.2 dość dynamiczny.ceny nowych części bardzo wysokie, słabe blachy.Tak więc po ibizie kupiłem kadetta i z tego wyboru byłem bardziej zadowolony.Szczerze ibizy już bym nie kupił.
3,6
~mc11111@o2.pl
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
Świetny silnik, dobrze zgrany ze skrzynią biegów. Małe autko ale można sie wybrać nawet na tor pojeździć. Ma Hiszpański temperament. Mocy mu wystarcza nawet na szybką jazdę na autostradzie. 180 km/h ale to juz kilk lat temu teraz bym si eni odwarzył.
3,4
~gnr@interia.pl
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
auto bardzo dobre. jest to moze pierwsze auto i jestem z niego zadowolony. Na poczatku wydawal mi sie zbyt kanciasty ale to kwestia przyzwyczajenia. silnik bardzo ladnie chodzi, troszke usterkowe. ale przewoze nim znajomych, przewozilem plytki ceramiczne - caly byl wypchany. Tylna kanapa bardzo ladnie sie sklada, bagaznik pojemny, po miescie bardzo dobrze sie nim jezdzi.
4,1
~Michał...G
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
Auto z hiszpańskim temperamentem silnik 1,2 bez modyfikacj wyciska 180km/m mam w planach przyspieszyc zapłon i dac filtr stożkowy to moze uda się zamknąć licznik;) Poprostu porsche odwalilo kawał dobrej roboty poprawiając silniki ibizy. Zawiesznie na tyle jest denerwujące i co gorsza nie da sie tego zmienić:/ tak po za tym jest to moje pierwsze autko i wcale nie żaluje ze nie kupiłem golfa czy innego z tego rocznika lub podobnego. Ibiza ma to...
~Stefan613@wp.pl
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
Super za takie pieniądze zadnego innego golfa Piekne autko i sportowy duch walki w pięciu 180km/h nie stanowiło problemu jakies pytania lub uwago na temat ibizy zapraszam chetnie sie podzieli informacjiami na temat Ibizy stefan613@wp.pl lub gg 6125979
3,7
~Ibiza
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
Ogólnie fajny samochodzik zwłaszcza z silnikiem 1.2!Z zewnątrz wygląda ze wszystkimi elementami w kolorze (lusterka,progi itp.) nawet loozacko.Fajny ale dopóki cos nie walnie konkretnego,drobiazgi da sie naprawic ale niedajboze walnie cos wiekszego!!!Dla początkującego kierowcy ok!!

Usterki Seat Ibiza I

Seat Ibiza I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~gienek
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
Bardzo dobre auto bez awaryjne, lecz calkiem duzo pali
3,6
~zet
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
na bazie tego auta zbudowalismy auto do kjs. godny konkuret dla cc sporting a o wiele tanszy.
~mati
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
Bardzo fajne auto za małe pieniadze, do miasta idealne. Samochód z charakterem którego brak innym za tą cene. Dobry silnik, który powstał ze współpracy z PORSHE
~TheDiscoFan
Hatchback 1.2 i 71KM 52kW
Gdyby nie usterki samochód byłby idealny, dla młodzieńca i dla emeryta.