Lista ocen Seat Ibiza II Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW 1999-2002 (115)

2,4
~piotr.kucharski@group4falck.pl
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
Po 3 latach poszła głowica i wał rozrządu. A to wszytko bo przeskoczył mi pasek rozrządu o 3 ząbki. W ASO powiedzieli mi, ze pierwszy raz coś takiego widzą. Pytali się mnie czy cos robiłem przy silniku :-) ...nawet nie wiem jak pasek rozrzadu wygląda ...nie dotykałem się palcem.
~tomi004
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
auto choć ma już przejechane 23000Km!!! jest niezawodne, i naprawde nie widać po nim tego przebiegu, silnik idealnie pali, zawieszenie no niestety pare elementow musialem wymienić ale to przeciez normalne ( większość tych kilometrów ato przejechalo na LPG i po mieście)
~Maciej
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
Za całokształt to jak na prawie pełnoletnie auto dałbym 5 z minusem. Gdyby nie tylnie nadkola, to jeździłbym spokojnie jeszcze z dwa lata. Auto niezawodne i tanie w eksploatacji. Tanie części i bardzo łatwo dostępne zamienniki. Polecam
~MATI WAWA
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
przy tym przebiegu jeszcze się trzyma jeżdze po WAWAie (po tych dziurach) (Układ jezdny)
3,1
~Pawel - amster@go2.pl
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
fatalne wykończenie i jakość użytych materiałów, marne fabryczne radio (zepsuło się) (Bezawaryjność (drobiazgi))
~radek@xyz.lublin.pl
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
lekkie skrzypienie w tylnych dzwiach - słabe plastiki
2,9
~robert
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
ogólnie nie polecam tego auta, sporo drobnych awarii ale zdarzają się także poważniejsze i bardzo kosztowne. silnik, skrzynia bięgów. nie wspominając o elektronice.
3,5
~koko
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
mnóstwo walących się drobiazgów,linki,opadające szyby,reflektory parujące.wszystkie znane usterki ale bez dużych usterek ai i super wygląa! ogólenie średnio z przewagą na plus :)
~Andrzej Grabowski
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
tylko wymiana prawego sworznia ale już odezwały się elementy gumowe (Układ jezdny)
Dziennik kosztów dla Seat Ibiza II Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
8,4
~jakuza
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
raz sie spiepszyl linka sprzegla poszla a tak przez 4 lata to nic (Bezawaryjność (drobiazgi))
Seat Ibiza II Hatchback Facelifting