Lista ocen Seat Ibiza II Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW 1999-2002 (115)

2,2
~właściciel seat ibiza 2000r
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
części drogie duża awaryjnośc zwłaszcza w warunkach zimowych, falujące obroty, brak mocy, gaśnięcie silnika na jałowym i pierwszym biegu, zacinające sie zamki w drzwiach przednich w temp od -0,6C, wariujący komputer, miałem samochód 3 tyg i mam dosyć seatów hiszpańskie gówno na szczęście go oddałem, seat to nawet nie stał koło VW żenada ludzie nie kupujcie go (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
2,7
~właścicil ibi
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
sukasz taniego i oszczędnego to lepiej się zastanów bo ładny wygląd to nie wszystko . Poleciłbym nissana almerę 3 lata obsługi wymieniłem tylko wycieraczki i świece a podwujny łańcuszek rozrządu zgwarancją na 500 000 km mówi sam za siebie
2,5
~Marcin Jedliński
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
wsteczny doprowadza mnie do furii, ASO nie potrafi tego wyregulowac (Skrzynia biegów)
3,5
~Kundzior@plusnet.pl
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
Tak mi się wydaje że chyba może być. Działa jeździ jest w miare przyjemny.
~HETMAN
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
twardy, ale klei się do drogi, można jechać kilometr z rękami w kieszeniach, zakręty 120/h (Układ jezdny)
3,2
~Czesio87
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
Zawiodłem się trochę na tym samochodzie. Liczyłem na nieco więcej. Myślałem, że będę miał troszkę mniej problemów z eksploatacją.
~lambo
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
bardzo dobry silnik,o malej mocy 60ps,zachowuje sie jakby mial 75 ps,ekonomiczny,bezawaryjny,idealny do miasta,wygodny, naprawde warty polecenia.
~Rs844
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
wygląd atrakcyjny pod względem poprzedniego modelu. jak na lata 2000 jest ok. wnętrze jest naprawdę bardzo dobrze zaprojektowane.
~skator@wp.pl
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
Jestem bardzo zadowolony z auta, póki co nic nie mam do zarzucenia mu. Tylko jeździć i lać benzynke :)
Dziennik kosztów dla Seat Ibiza II Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
8,4
~Jędrek
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
Proste, dobre, ekonomiczne auto. Do miasta b. dobre, wygodne na trasę do 130 km/godz.
Seat Ibiza II Hatchback Facelifting