Lista ocen Seat Ibiza II Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW 1999-2002 (115)

~grzegorz.baranowski@centertel.pl
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
To autko naprawdę można polubić , natchnąć je duszą i jeżdzić do zajeżdzenia . Fajna linia , nieżły standard wykonania , dobre silniki i skrzynie biegów. Wygodne autko do codziennego jeżdzenia , nie zawiedzie , jest niedrogie , tanie w serwisie i eksploatacji. Trochę niedoceniane przez gazety które faworyzują francuzkie ŻABKOJAZDY (R,P,C)
~Martin
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
Całkiem porządny samochód porównywalny z VW.Przydalaby się trochę lepsza jakość wykończenia.
~Artur
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
jak na auto tej klasy oceniam bardzo pozytywnie, kupilem gdy mialo 38tkm (serwisowane), i nic do tej pory sie nie dzieje, oprócz wymian standardowych (olej, filtry, plyny, klocki, itd.) tylko wlewac paliwo :)
~adicz@o2.pl
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
Wszystko opisane wyzej. Jestem bardzo zadowolony z tego auta. Jest zdecydowanie lepszy (pod kazdym wzgledem) niz porownywalne z nim Polo czy kompletne nieporozumienie w motoryzacji - Skoda Fabia. Tylko Ibiza sposrod tych trzech aut ma w standardzie np. ABS.
3,6
~swój wawa
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
Chociaż w poprzedniej Ibizie I było szybciej.Tutaj jakby obniżono moment obrotowy.Właściwie silnik kręci tyle ile podaje producent.Na trasie dociśnięty 157 km więcej nie pójdzie-chyba ogranicznik.Co więcej:trójka dobra do wyprzedzania, piątka można wrzucać w mieście przy 70 nie ma dławienia (Silnik)
~fanseata
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
Mam seata 1.4 8V AKK od nowości 2001r. Przez pierwsze 6 lat nie miałem żadnych problemów z odmą nawet przy -35 w 2005 roku. Po pewnym czasie zaczął pluć olejem. Regularnie zaczęła zamarzać odma. Zamontowałem sobie podgrzewaną. Skończyły się problemy z zamarzającą odmą ale tej zimy 2014 włączyła mi się kontrolka smarowania. Oddałem do warsztatu, zdjeli miskę i okazało się, że niezły kisiel się zgromadził przez te lata. Wyczyścili i stwierdzili,... (Silnik)
~DamJan
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
Nie będę się tu rozpisywał jak dla mnie on jest ok.
3,7
~Mały WLKP
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
mój seat nie pracuje za cicho co mnie bardzo denerwuje najgożej jest jak temperatura spadnie do 10C prawie jak diezel kur, silnik ten ma dobry moment obrotowy jak na 60(KM)ma niezłe przyspieszenie gorzej przy prędkości 100km/h (Silnik)
~edmund.kowalski@wp.pl
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
Z mojej Ibizy jestem całkowicie zadowolony (no, może nie do końca z posiadanego wyposażenia ale to zależy od zasobności portwela a nie samochodu). Autko jest b. dynamiczna i elastyczne, jeździ się przyjemnie. Nie sprawia problemów technicznych i można na nim polegać. Obecnie sprzedawane wyposarzenie znacznie przewyższa to które posiadam.
3,5
~radek@xyz.lublin.pl
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
Ogólnie jest niezle, najbardziej wkurza twarde zawieszenie, jak jezdze po kurewskich polskich miastach serce mi sie kraja, myslalem ze jest chamsko wykonczony, jednak przyjrzalem sie innym markom i wcale w tej klasie nie jest dobrze w porownaniu z Ibiza, dzrzwi na dolach sie dalej odzywaja - trzeszca, czasami pomaga zamkniecie i otworzenie podczas jazdy - acha i uwaga lepiej kapsle sciagnac - bo bydlaki kradna (w salonie 79,- sztuka) i...
Seat Ibiza II Hatchback Facelifting