Lista ocen Seat Ibiza III (288) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 245 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~m.istek10@gmail.com
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Zawieszenie twarde, auto bardzo dobrze trzyma się drogi i pewnie pokonuje zakręty. Niestety na naszych polskich fatalnych, dziurawych drogach zawieszenie strasznie hałasuje. Ma się wrażenie że samochód zaraz się rozsypie.
~adamd
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Super twardy, jeśli ktoś lubi. Fajny w zakrętach, ale tragedia na progach zwalniających. Częsta wymiana tulei metalowo-gumowych. Auto nie lubi kolein - sciąga kierownicę, jest to niebezpieczne przy wyprzedzaniu. Często włącza się ABS.
~hitek
Hatchback 1.2 12V 64KM 47kW
Nie trzyma sie tak idealnie jak poprzedni model, bardziej komfortowe zawieszenie i nieco gorsze trzymanie ale jest ok. Uklad kierowniczy swietny w miescie, czuly i precyzyjny, ale wspomaganie za duze przy wiekszych predkosciach.
~Mario
Hatchback 1.2 12V 64KM 47kW
tylejka wahacza od strony pobocza-halasowala od kilku tysiecy , koszt nowej-14 euro, gumki stabilizatorow 2.5 euro sztuka , niezle. choc zniszczylem kilka felg na dziurach i kraweznikach- nadal prowadzi sie dobrze
~Er
Hatchback 1.9 TDi 101KM 74kW
Zawieszenie twarde. Na drogi zachodnie pewnie rewelacja - trzyma się drogi jak przyklejony, ale na nasze?? Chyba trochę za twarde. Każda dziura odbija mi się na kilometr. Ale to nie wada samochodu, tylko naszych dróg.
~bartosz
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Super wspomoaganie. Nawet ciut za mocne. Idealnie sie prowadzi na zakrętach. Trzyma jak przyklejony. To dzięki megatwardemu zawieszeniu, które niestety na polskie drogie jest o wiele,wiele za twardy. Tu VW jest bez porównania lepszy.
~Fosgen (adres: fosgen69@poczta.onet.pl)
Hatchback 1.4 16V 85KM 63kW
swietnie wchodzi w zakrety, dobrze trzyma sie drogi, ale zawieszenie zbyt twarde na polskie drogi i dziury. Zawieszeni niskie wiec trzeba sie przyzwyczaic, mnie to kosztowalo 166zl za oslone plastikowa, mysle ze juz teraz je czuje :-)
~Aleksy
Hatchback 1.8 i 20V FR 150KM 110kW
Bardzo dobry, nie mam żadnych zastrzeżeń sztywny, zwarty i gotowy do jazdy. Co prawda koła 17 calowe, wielkość i promień skrętu bardzo korzystnie wpłyneło na to jak się prowadzi dokładnie niczym gokart
~Scandal
Hatchback 1.9 TDI FR 160KM 118kW
Ibizka prowadzi się stabilnie na równych nawierzchniach, dzięki twardemu zawieszeniu(kupując tego typu auto trzeba nie mieć problemów z plombami w zębach bo przy tej twardości zawieszenia mogą powypadać;D
~mateusz_baranowski
Hatchback 1.4 16V 85KM 63kW
Auto jak na "miejskiego malucha" naprawdę świetnie i pewnie się prowadzi- układ kierowniczy jest bardzo precyzyjny i doskonale prowadzi auto nawet przy bardzo agresywnej i dynamicznej jeździe.