Oceny Seat Ibiza III 1.4 TDi 80KM 59kW 2005-2008

Najnowsze oceny Seat Ibiza III 1.4 TDi 80KM 59kW 2005-2008

3,5
~Piter
Hatchback 1.4 TDi 80KM 59kW
Auto ma ładną linie nie wyróżnia się z tłumu (jezdzi ich miliony po śląsku) :) skrzynia dobrze spasowana silnik glosny wnetrze ciasne, auto dobre dla 2 osob albo jako male auto do miasta. Slaba jakość wykonczenia wnetrza zawieszenia i podzespołów. Przez 40tys km wymieniłem pompowtryski (tankuje tylko verwe...) magistrala, przednie zawieszenie tylne amortyzatory, turbo i regeneracja przekladni kierowniczej. Auto kupiłem z salonu Seata. Nie...
~Artur
Hatchback 1.4 TDi 80KM 59kW
Auto posiadam od roku wymieniłem tylko rozrząd przy 120.000 km. Jest bardzo oszczędne. Może trochę głośniejsze niż standard ale bardzo je lubię. Dynamiczny silnik. Jestem bardzo zadowolony. Całkowicie bez problemów
2,9
~Pepiko
Hatchback 1.4 TDi 80KM 59kW
Auto z zewnątrz nie wygląda źle, natomiast w środku jakość wykonania i plastików jest tragiczna, seryjny system audio brzmi jak z poloneza... Silnik tragedia chodzi jak kosiarka no ale to 3cylindry...
~Romek
Hatchback 1.4 TDi 80KM 59kW
Doskonały to jest Rolls-Royce więc ibizka taka nie może być ale jest samochodem naprawdę bardzo dobrym. Ładna linia, dynamiczny, małe spalanie, dobre wyposażenie, bezawaryjność, i brak obaw przed kradzieżą czego trzeba więcej? chyba tylko tego że jak się jedzie to człowiek się nie boi że za chwile mu silnik wybuchnie. Ogólnie samochód wart polecenia bo daje dużo od siebie a mało oczekuje w zamian. ;)
~prok
Hatchback 1.4 TDi 80KM 59kW
bardzo przyjemne autko, silnik o małej pojemności jednak zaskakuje zrywnością, niskie spalanie, dobry stosunek cena/jakość. minus dla zawieszenia, trzymania foteli na zakrętach i kiepskie wyciszenie przy wyższych prędkościach. Na miasto bardzo dobry samochód
~eryk0365
Hatchback 1.4 TDi 80KM 59kW
Super samochód, idealnie nadaj eis ona pierwsze i ostatnie auto!
Dziennik kosztów dla Seat Ibiza III 1.4 TDi 80KM 59kW
~pAblito
Hatchback 1.4 TDi 80KM 59kW
auto godne polecenia, jak na początek, do miasta, jak ktos chce cos ekonomicznego i małego :) design ciekawy mnie sie spodobał :) w srodku fajne okrągłe kratki nawiewu
~lukaszwojtek
Hatchback 1.4 TDi 80KM 59kW
Bardzo się cieszę z tego samochód, jestem duny, że moge byc posiadaczem Ibi mojej małej :)
~askaron
Hatchback 1.4 TDi 80KM 59kW
Piękne autko z dość dynamicznym i bardzo ekonomicznym silnikiem. We wnętrzu wystarczająca jak dla mnie przestrzeń.
~kornel
Hatchback 1.4 TDi 80KM 59kW
Za wadę uważam, źle umiejscowiony włącznik świateł mijania. Trzymając poprawnie kierownicę zasłaniamy go własną ręką więc go nie widać, a na zegarach nie mamy żadnej kontrolki informującej o włączonych światłach co uważam za kolejną wadę. Czasem zdarza się nam, że sprawdzamy czy mamy światła. Niestety by to zrobić nie wystarczy jedno spojrzenie, trzeba delikatnie się "przechylić" (Ergonomia)