Lista ocen Seat Ibiza IV (111) - Całokształt

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~eXtreme9
SportTourer 1.4 MPI 85KM 63kW
Samochód mam kilka dni więc po około 10 tyś km dodam nową ocenę. Szukałem tego modelu bardzo długo wreszcie udało się znaleźć. Auto spełnia w 100% moje oczekiwania bagażnik spokojnie pomieścił 4 koła 16cali, jeździ się bardzo dobrze wnętrze bardzo ładne, puki co to wszystko co mogę napisac.
~Sławek
Hatchback 5d 1.6 MPI 105KM 77kW
Auto urzekło mnie od 1. ujrzenia. Mój Seat ma biały kolor, zamontowałem czarne alusy. Sportowy, śliczny wygląd idzie tutaj w parze z mocnym silnikiem 105 KM, potrafiącym zapewnić emocje, ale jednocześnie stosunkowo oszczędnym i bezawaryjnym. Osobom zastanawiającym się nad kupnem: polecam.
~Krzysztof Machnacki
Hatchback 5d Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Ładna i dynamiczna sylwetka, ciekawa kolorystyka. Auto idealne dla młodych osób, dla początkujących kierowców i przede wszystkim dla ludzi niewymagających dużej przestrzeni wewnątrz auta. Ten model Seata to doskonały wybór do jazdy po mieście i na krótkie, weekendowe wypady poza aglomerację.
~Miko
Hatchback 5d 1.6 MPI 105KM 77kW
Tanie sprawdzone rozwiązania ( szczególnie silnik TSI to tragedia jego awaryjność i ilość usterek daje do myślenia co z tymi panami VW się stało, że to badziewie do produkcji dopuścili) a tak mam 1.6 i 105KM i cieszę się bardzo bo za 5 lat sprzedam go bez klopotu a z TSI to na zawsze bym został.
~Godzill
Hatchback 5d 1.4 MPI 85KM 63kW
Ibiza 6j bardzo tanie autko w utrzymaniu np przednie zawieszenie można zrobić za 50zł (samemu) awaryjność znikoma po 10 latach cos się odzywa .silnik z lpg 1,4 jest pancerny i daje wystarczającą elastyczność jazdy. Małe zwinne oszczędne autko i praktyczne .Spalanie kolo 7l lpg
~Johny
SportTourer Facelifting 1.4 85KM 63kW
Auto poprawne. Posiada sporo zalet ale i też wady. Z najważniejszych zaleto to wygląd zewn. wg mnie wygląda ciągle świeżo, zawieszenie usztywnione ale bez przesady, przestrzeń w środku. Z najważniejszych wad to moc silnika i totalny jej brak w dolnym zakresie obrotowym.
~Muha
SportTourer 1.2 TDI CR 75KM 55kW
-Slaby, glosny w srodku, ciasny, duuuzo pali w porownaniu z duzo mocniejszymi samochodami niewygodny, podatny na drobne usterki, technicznie porownywalny z samochodami z poczatku lat 90-tych +ladnie wyglada, ma przepastny dabaznik jak na samochod w tak malutkiej klasie
~Karolek
SportCoupe 2.0 TDI CR 143KM 105kW
Po około roku użytkowania mogę śmiało stwierdzić, ze jest to bardzo fajny samochód - takiego szukałem. Lekki, mały, zwinny, szybki bo po chipie wyszło 198km/430nm wiec jest czym się odpychać przy tej wadze. Baddzo duży plus za małe spalanie.
~Łuki
Hatchback 5d 1.4 MPI 85KM 63kW
Od 2011 roku jestem jedynym właścicielem 100% w Lpg 1.4 MPI awarie: ( pokrętło lusterka kierowcy przy 5 tys. zawór odcinający w butli przy 130 tys. zamek kalpy przy 125 tys. zł) Autko do miasta rewelacja. Komfortowe dla 4 osób dorosłych. Polecam
~_junior
Hatchback 5d Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Bardzo dobre autko! Silnik 1.2 TSI w zupełności wystarcza do tej budy (to chyba zasługa niskiej masy). W wersji wyposażenia Style jest wszystko, co potrzebne do sprawnego przemieszczania się z punktu A do B :) Do tego wersja poliftowa wygląda świetnie.