Lista ocen Seat Ibiza V (16) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michal J.
Seat Ibiza V
Bardzo cicho, aż za cicho. Silnik jest jak na mój gust za cichy. pociesza mnie fakt iż słychać turbo sprężarkę przy zmianie biegów, i słychać jak łopatki turbo uderzają o siebie przy dodaniu, odpuszczeniu gazu. Taka drobna rekompensata dla fubiących sportowe wrażenia. Lubię głośne samochody (nie bez przesady) ale też potrafię docenić ciszę...
~KPSL
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Seat Ibiza V
Ibiza zaskoczyła mnie wyciszeniem już na jazdach próbnych. Samochodu praktycznie nie słychać do 120km/h, choć potem zaczyna robić się hałaśliwy. Nie ma problemu z "dyskomfortem oponowym", ani też z świszczeniem przez uszczelki. Słyszałem różne opinie o trzycylindrowej jednostce, ale mi akurat jej dźwięk się podoba.
~Lorien
Seat Ibiza V
Bardzo dobre wyciszenie jak na ten segment i klase samochodu - praktycznie poza szumem gównianych fabrycznych opon Bridgestone do wnętrza nie przenikają żadne nieprzyjemne dźwięki. Na autostradzie 140-160km/h nie ma żadnych świstów ze słupków czy też z lusterek.
Dziennik kosztów dla Seat Ibiza V
6,5
~Mirosław
Seat Ibiza V
Jak na klasa B bajka przy 150 km/h 3300 obrotów silnika . Aerodynamika też super. Radia da się słuchać bez problemu przy wyższych prędkościach w jednej trzeciej skali co również to potwierdza. Spróbujcie tak zrobić w swoich wyższych klasach :)
~Krzysztof
Seat Ibiza V
Auto jest naprawdę dobrze wyciszone. Silnik nawet przy prędkościach autostradowych nie jest uciążliwy.. ba! jest ledwo słyszalny, większość hałasu generują opony + przy wyższych prędkościach szumy wiatru, ale nawet wtedy komfort jazdy jest wysoki.
~Andrzej
Seat Ibiza V
lepsze niż w większości aut w tej cenie. Podczas jazdy eco - ekstremalnie cicho, przy dynamicznej słychać przyjemnie silnik. Szum powietrza lekko słyszalny powyżej 120km/h - nieprzyjemnie się zaczyna robić dopiero powyżej 160km/h.
~Krzysztof
Seat Ibiza V
Szczególnie istotna dla mnie cecha i w dużej mierze wlasnie wyciszenie skusiło mnie poza wyglądem do zakupu wlasnie Ibizy. Auto wyciszone jest po prostu dobrze, nie tylko jak na swoją klasę.
~Maksu
Seat Ibiza V
Wyciszenie w tej klasie jest bardzo dobre, lekko slyszalny szum opon, malo slyszalne szumy powietrza. Nawet przy 120-140 km/h mozna podrozowac bez krzyku - to nie jest takie oczywiste u konkurentow.
~Michał
Seat Ibiza V
Tutaj jest dość słabo. Przy prędkościach 120km/h jest już naprawdę głośno. A silnik nie brzmi na tyle dobrze by aż chciało się go słuchać przez wiele kilometrów.
~Papitan
Seat Ibiza V
Nawet przy prędkościach autostradowych jest okej. Z jedną uwagą, otóż po złożeniu oparć tylnych siedzeń jest sporo głośniej, słychać jak powietrze ucieka przez bagażnik.