Lista ocen Seat Leon I (276) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 311 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek / O.
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Autko bardzo dobrzej wchodzi w zakręty, a drogi trzyma się jak przyklejone. Po przesiadce z poprzedniego auta (jakim było VW POLO III Hatchback) byłem zachwycony sposobem prowadzenia Leona :) - szedł jak "po torach".
~Stach
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Trzyma się drogi. Twardy. Słychać nierówności i czuć je, ale zawsze jedzie dalej w tym samym kierunku. Nie ma efektu \"drive by wire\", ciągłego kontrowania i korygowania, co np. ma miejsce w nowych Hyundaiach czy np. Toyocie Yaris.
~marcinenergy
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
W wersji Top Sport dość twardo, szczególnie na alu 17\". Za to dobre prowadzenie w zakrętach. Troszke słabe hamulce mimo większych tarcz w wersji Top Sport. Po zmianie po nacinane, nawiercane i wentylowane jest poprawa.
~luzny
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
Przejechalem nim dopiero 7000 tys. km.i jak narazie nic nie dobija nie trzaska i nie skrzypi. Moj to wersja Sport wiec jest troche sztywniejszy i jazda przez wyboje i polskie torowiska maly minus ale na rownej drodze bajka.
~MSN
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
No powiem tak... Jeśli na zakręcie nie trafię na piach, to przy nawet większej prędkości (oczywiście w górnych granicach rozsądku) nie będę miał problemów z wyjściem z niego. Może kierownica powinna troszeczkę lżej chodzić. Może...
~bunio
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
delikatnie za mieki zdarza sie przetrzec spodem przy koleinach po za tym zawieszenie wyczuwalne odczuwalna praca tylnej belki n amalych nieruwnosciach dobra komtrola kierunku -duzy promien zawracania to podstawowa wada
~wojwoj@hot.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Hamulce są super. I tu również myślę, że albo jest to cena egzemplarza, albo ten samochód był "robiony" na indywidualne zamówienie(kupiłem go jako nowy, z salonu, a raczej z fabryki, dlatego że ktoś zrezygnował)
~leon20vt@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 T 20V 4 180KM 132kW
zmienione zawieszenie H&R + Bilstein = pełen sport bez kompromisów , trzymanie do końca prawie bez przechyłów , fabrycznie jest już b.twardy , naturalnie komfort mniejszy zwłaszcza na polskich drogach ale mam gdzieś komfort !!
~Piotrek
Hatchback 1.6 105KM 77kW
Układ jezdny- wspomaganie kierownicy to nie poziom yarisa ale na pewno nie zmęczymy się prowadząc leona. Układ kierowniczy jest precyzyjny a auto nie podpiera się lusterkami w zakrętach.
Dziennik kosztów dla Seat Leon I
6,6
10,6
~Shishyne
Hatchback 1.9 TDi PD Cupra 150KM 110kW
Jak dlamnie kierowcina zbyt ciezko chodzi. Moze dlatego ze mam szerokie gumy. Dodam tez ze hamulce tego samochodu to porazka. Po programie trzeba uwazac bo mozna sie zdziwic przed zakretem :)