Lista ocen Seat Leon II (114) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 183 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Davis
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Jak na auto sportowo rodzinę nie jest drogie. jakos plastików powinna byc troszkę lepsza ale wyglad zewnętrzny jest boski czerwony leon na 18 alusach wersja fr taka mam poprostu bajka!
~a47k@o2.pl
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto bez dwóch zdań drogie, ale na tle konkurencji wypada atrakcyjnie, szczególnie jeśli przeliczy się każdą złotówke na wyposażenie std. Ja mam wersję Reference.
~Kamil
Hatchback 2.0 FSI 150KM 110kW
Kupiłem auto za 12 tys złotych i mimo wszystko myślę że w tym przedziale cenowym nie można się spodziewać czegoś szczególnego. Dla mnie wszystko pasuje.
~Riko_8
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Stosunek cena do jakości to mocne 5 gwiazdek /5*. W tej klasie ciężko o podobny samochód, który świetnie wygląda, świetnie jeździ i jest tani w eksploatacji.
~Łukasz
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
W tej cenie jest to znakomita propozycja! Jeśli kupujecie auto używane to najlepiej od pierwszego właściciela z pewną historią , bezwypadkowe i zadbane ! ;)
~Tomasz
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Dla mnie stosunek jakość/cena wypada bardzo korzystnie, bo auto zakupiłem z prawie nowe więc nie zapłaciłem jak za nowe. Jestem drugim właścicielem.
~Kubuś
Hatchback 2.0 FSI 150KM 110kW
Jedyny prawdziwy mankament deska rozdzielcza odbija sie w przedniej szybie oraz symboliczny schowek troche irytujące ale można sie przyzwyczaić
~qsy
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Według mnie jest to auto niezawodne i sprawdzone jeśli uda się znaleźć niedrogi dobrze utrzymany egzemplarz to można mieć sporo radości z użytkowania.
~Radek
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Za dużo mega twardego jak beton w wnętrzu, bolą łokcie od twardego na drzwiach, wycierają się przyciski jak w podobnych modelach.
Dziennik kosztów dla Seat Leon II
6,7
11,0
~Karol
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Mogłoby być taniej, ale uważam, że samochód wart jest swojej ceny, a na pewno nie jest tak przeceniony jak Golf czy A3.