Ocena kierowcy - Seat Leon II

Rok produkcji 2010
Seat Leon II 1.2 TSI 105KM 77kW 2010-2012 - Oceń swoje auto
Silnik : SILNIK 1.2 TSI R E W E L A C J A - super osiągi, niskie zużycie paliwa
Układ elektryczny : Rozkodowany alarm - błąd serwisowy
Idealne autko do przemieszczania się w mieście w trasie na wakacjach jak i na weekendowe wypady za miasto Bardzo ekonomiczne co pozwala na dłuższe i częstsze wycieczki ( może nie bedzie to skutkowało częstszymi wizytami w serwisie :P )
Silnik to majstersztyk. Jest taki jak być powinien mało pali, elastyczny, cichy( niesamowicie cichy). Jednym słowem REWELACJA. Nadaj się idealnie do miasta ale po za nim również bardzo dobrze się sprawuje. Moc w zupełności wystarczająca.
Jestem zadowolony zwłaszcza, że posiada 6 biegową skrzynie biegów.
Na początku odniosłem wrażenie że jest za twarde zawieszenie póniej mi przeszło albo się przyzwyczaiłem. Za to pięknie tłumi wszystkie nierówności. Bardzo dobrze trzyma się drogi.
Przednie słupki sa za grube i ograniczaja widoczność - po za tym OK
OK
Powiem tak w poprzednim autku przy właczonej na max dmuchawie miałem mniej decybeli no i jak by była bardziej wydajna.
Z przodu miejsca jest pod dostatkiem, szyba przednia jest daleko od deski roździelczej co powoduje miłe uczucie jazdy autem o klase wyższym. Z tyłu miejsca dla rodzinki jest wystarczająco. Bagażnik na codzień jest wystarczajacy, na dłuższe wyjazdy trzeba pokombinować z ułożeniem bagaży. 2+1
Super nic dodać nic ująć.
Jak narazie cudnie. Zuzycie paliwa po ostatnich 6 razach tankowania do pełna średnia wyszła mi 5,9l - wynik dla mnie w zupełności wystarczający. Najniższ spalanie jakie uzyskałem to 4,6 l na odcinku 80 km. Najwyżesz to prawie 8l w zaaaakorkowanym mieście. Udało mi się przejechać na jednym baku 954 km - cieszy jak tylko przejeżdzam a nie wjeżdzam na stacje. :)
Jakość do ceny hmm - wyposażenie w standardzie jest bardzo bogate.
Trudno cokolwiek powiedzieć Na razie brak i oby tak zostało
Na razie brak i oby tak zostało

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.2 TSI 105KM 77kW [l/100km]

5,6