Lista ocen Seat Leon II 1.8 TSI 160KM 118kW 2006-2012 (5) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~K
Hatchback 1.8 TSI 160KM 118kW
85 tyś. za taki samochód to jednak dość dużo, w tych pieniądzach można kupić auto z dużo ładniejszym wnętrzem bo to jest strasznie plastikowe. Gdyby nie promocja rocznika to pewnie bym się na nie nie zdecydował - chociaż teraz twierdze, że było warto. Naprawdę polecam ten silnik, świetnie się chipuje.
~Rafał
Hatchback 1.8 TSI 160KM 118kW
Wnętrze nie jest takiej jakości jak w Golfie VI, ale prowadzenie, sama jazda tym samochodem rekompensuje wnętrze z nawiązką. Golf mimo, że w wersji z regulowanym zawieszeniem, DSG i mocną benzyną aż takiej przyjemności z jazdy nie oferował. Nie prowadził się aż tak pewnie.
~zwirek75
Hatchback 1.8 TSI 160KM 118kW
No cóż, zastanawiałem się nad S3, ale jest ono dokładnie 2 razy droższe. Naped 4x4, 40 KM więcej i troche fajniejsze wnętrze chyba nie jest tego warte. Więc chyba wybrałem najlepiej jak się dalo :)
~Kaczy
Hatchback 1.8 TSI 160KM 118kW
Moim zdaniem wygrywa z nudnym golfem i jest sporo tańszy od A3. Żadnych francuskich i włoskich wynalazków nawet nie brałem pod uwagę.
~Tomek
Hatchback 1.8 TSI 160KM 118kW
Kupiłem nowy samochód pod koniec zeszłego roku ze sporym upustem. Dodatkowo teraz dochodzi do tego pięcioletnia gwarancja.