Oceny Seat Leon II Hatchback 2.0 TDI DPF FR 170 KM 125 kW

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Seat Leon II Hatchback 2.0 TDI DPF FR 170 KM 125 kW

~chemik
Seat Leon II
drugi raz tez bym kupił zobaczymy jak dalej bedzie sie sprawował
~Fr
Seat Leon II
skrzynie mam manualną, a nie ,automatyczną. ogolnie jestem zadowolony w 100% z seata :) Myśle, że lekkie problemy z widocznością to nie przeszkoda bo na prawdę są minimalne . Duży komfort jazdy, dobre przyspieszenie przy małym spalaniu. Polecam!
~posiadacz
Seat Leon II
DO tej pory nie miałem z autem większych problemów. Jazda sprawia (zawsze sprawiała) mi przyjemność.
~Henryk-Toledo-Leon
~hk
Seat Leon II
Minus za nie kulturalne zachowania na drodze. Do opanowania z czasem. Troche przypomina osla, silny ciezki do ulozenia. (Silnik)
~Wiktor
Seat Leon II
Z silnikiem problemy zaczęły się po roku użytkowania. Olej w płynie chłodniczym. Palące się pompowtrysk. A na końcu głowica. Ogólnie gdyby nie silnik autko idealne w prowadzeniu przyspieszeniu i wyglądzie. Ale za dużo główkowania co tym razem się stało pod maską. (Silnik)
~kgbck@wp.pl
Seat Leon II
Czasami pracuje bardzo nierowno i ma wyzsze obroty podczas wypalania filtra dpf elastycznosc heh wyprzedzasz ciezarowke w mgnieniu oka (Silnik)
~Tomek
Seat Leon II
Witam. Nie wiem skad u was spalania rzedu 10litrów. Zbadalem u siebie. Pelny bak 55 litrow wystarczyl na 850km. z czego 700km trasy to a4 predkosc 140-160 w tym wypalanie dpf ponad 200kmh. Prawda jest taka ze na miescie nie raz pokazuje 5.5 a raz nawet bylo 4.9 Przygotowuje sie do ysuniecia egr i dpf zobaczymy jak bedzie sie sprawowal. ps oczywiscie 2.0 170km. (Koszty utrzymania)
Dziennik kosztów dla Seat Leon II Hatchback 2.0 TDI DPF FR 170KM 125kW
8,4
~Henryk -Toledo-Leon.
Seat Leon II
Świetny silnik,dobry moment obrotowy,bardzo elastyczny śilnik. (Silnik)
~Henryk -Toledo-Leon.
Seat Leon II Hatchback