Lista ocen Seat Leon III CUPRA 5d (8) - Ergonomia

~baka1408
CUPRA 5d 2.0 TSI 280KM 206kW
Wykończenie wnętrza odstaje pod względem spasowania i jakości materiałów od Golfa, bo jak już ktoś napisał, Seat nie może być lepszy od VW (przynajmniej w materii wykończenia czy jakości materiałów). Obsługa praktycznie wszystkiego taka jak w pozostałych samochodach z koncernu VAG'a - zaleta czy wada? Kwestia indywidualna, dla mnie na pewno plus. Fotele są wygodne i bardzo dobrze trzymają z boków, w wersji sterowania elektrycznego jak w...
~Marcin
CUPRA 5d 2.0 TSI 280KM 206kW
Wszystko jest tak jak trzeba. Dodatkowo dzięki temu, że system multimedialny jest jeszcze oparty o fizyczne przyciski, obsługuje się go dużo lepiej, niż ten nowy z 8-calowym wyświetlaczem. jeździłem wersją z tym nowym systemem i wg. mnie usunięcie fizycznych przycisków to był krok w złą stronę. Wielki plus za pozostawienie mechanicznego hamulca ręcznego.
~Tomasz M.
CUPRA 5d 2.0 TSI 280KM 206kW
Bez większych zastrzeżeń. No, może poza niezbyt przemyślanym schowkiem w przedniej części tunelu środkowego oraz niskiej rozdzielczości wyświetlaczy - gdyby nad tym popracowano, przekazywane informacje byłyby bardziej czytelne.
~Siwy
CUPRA 5d 2.0 TSI 280KM 206kW
Wykończenie, to bajka. Jakość materiałów jest świetna. Wszystko jest miękkie i na swoim miejscu. Widać trochę w tym wszystkim rękę Niemców. Na pochwałę zasługują wygodne fotele z przodu jak i kanapa z tyłu.
~Mat_Cupra
CUPRA 5d 2.0 TSI 280KM 206kW
Spory zakres regulacji fotela i kierownicy, ale część lędźwiowa jest chyba nie na moje plecy. Po kilku godzinach w fotelu nie ma już wygodnej pozycji i trzeba chwilę odpocząć.
~kumik
CUPRA 5d 2.0 TSI 265KM 195kW
Wszystko jest tam gdzie być powinno.
~Jacek.Z
CUPRA 5d 2.0 TSI 280KM 206kW
bez zastrzeżeń. Wszystko poukładane na swoim miejscu.
~Zazzy
wszystko jak być powinno