Lista ocen Seat Leon III CUPRA 5d 2.0 TSI 280KM 206kW 2014-2016 (6) - Widoczność

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~baka1408
CUPRA 5d 2.0 TSI 280KM 206kW
Nie mam żadnych zarzutów co do widoczności. Fotel mam ustawiony dosyć wysoko, bo dzięki dobrze trzymającym fotelom i sportowemu zawieszeniu nie ma potrzeby zjeżdżać nim na sam dół. Widoczność jest więc bardzo dobra, zarówno z przodu jak i z tyłu. Słupki A są dosyć szerokie, ale mi osobiście również nie przeszkadzają. Światła LED nie porażają jakością oświetlania, ale strumień ma przyjemną białą barwę a po włączeniu świateł drogowych zwiększana...
~Marcin
CUPRA 5d 2.0 TSI 280KM 206kW
Brak uwag. Jest OK. Może trochę można by się przyczepić do lusterek. Mogły by być nieco większe. Ale z drugiej strony większe lusterka zaburzyłyby bryłę nadwozia. Jest to tego typu niedogodność, z którą się godzisz, bo poprawa wiązałaby się z popsuciem wyglądu auta.
~Tomasz M.
CUPRA 5d 2.0 TSI 280KM 206kW
Do przodu - bez zastrzeżeń. Długie szyby w drzwich i nisko zaczepione lusterka dają świetne pole widzenia. Do tyłu jest już gorzej. Masywne słupki i fabrycznie przyciemnione szyby dają się we znaki. Szczególnie wieczorem.
~Mat_Cupra
CUPRA 5d 2.0 TSI 280KM 206kW
Linia nadwozia niby dynamiczna, a jednak widoczność we wszystkich szybach, zwłaszcza przez przednią, jest bardzo dobra. Lusterka są trochę małe, ale ciężko na nie narzekać - łatwo wyczuć szerokość samochodu.
~Siwy
CUPRA 5d 2.0 TSI 280KM 206kW
Pomimo sportowej sylwetki w wersji 5d widoczność niczym nie ustępuje od pospolitych hatchbacków. Oczywiście nie ma co porównywać z Vanami, ale jak na te gabaryty samochód jest nieźle.
~Jacek.Z
CUPRA 5d 2.0 TSI 280KM 206kW
bez zastrzeżeń. Jak w prawdziwym sportowym aucie.
Seat Leon III CUPRA 5d