Lista ocen Seat Leon III Hatchback Facelifting (23) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kac
Hatchback Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Na gwarancji poprawiana tapicerka wewnątrz drzwi przednich, podczas słuchania muzyki czy zamykania drzwi, z wewnątrz tapicerki było słychać trzaski. Problem wyeliminowany. Poprawiono też zamek tylnej klapy, nie dolegała idealnie do karoserii przez co na nierównościach było słychać drobne stuki. Obie usterki szybko zdiagnozowano i usunięto.
~Stachu
Hatchback Facelifting 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Dotychczas miałem jedną usterkę. Rozszczelnioną chłodnicę. Na szczęście na gwarancji :) Zauważyłem jedynie, że w przyszłości może być problem z nabijaniem klimatyzacji. Z Leonie jest zastosowany nowy czynnik, który jest niebotycznie drogi, ale póki co wszystko działa (jeżdżę z A/C cały czas) także to zmartwienie na przyszlosc ;)
~Seba
Hatchback Facelifting 1.5 EcoTSI 130KM 96kW
Tutaj miałem styczność ze stukami w zawieszeniu które zostały wyeliminowane na pierwszej wymianie oleju i zamówiłem na gwarancji zatrzask siedzenia ponieważ luzował się i zaczynał delikatnie drgać wydając dźwięki. To na prawdę drobiazgi które serwis usuwa na gwarancji.
~Pablito
Hatchback Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Na gwarancji padł akumulator, popsuło się oświetlenie schowka (moduł) i raz po wymianie spartolili na serwisie korek oleju, więc lekko uciekało. Wszystko zrobione bezkosztowo. Po gwarancji odpukać zero problemów, poza eksploatacja i okresowymi wymianami.
~Jakub
Hatchback Facelifting 1.5 EcoTSI 130KM 96kW
Tak jak pisalem wcześniej - nie odnotowalem wad jakie opisują forumowicze. Mimo wszystko jest jeszcze za wcześnie aby pisać o usterkach. Aaaaa... 5 lat gwarancji i 150 tys. W standardzie. I dlaczego nie kupić właśnie Seata...
~Marcin
Hatchback Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
- zapchana dysza spryskiwacza przedniej szyby - kilka razy zawiesiło się radio, przeinstalowano oprogramowanie
~Jakub
Hatchback Facelifting 1.5 EcoTSI 130KM 96kW
po 15 tys. km wysiadła pompka układu zmywania szyb. Podobno bolączka modelu. Więcej drobnych usterek nie zanotowałem
~Darek
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 110KM 81kW
Zacina się zamek w znaczku na klapie bagażnika. Nie odbija. Skończyła się zima i sam się naprawił.
~Olo Car 1
Hatchback Facelifting 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Skrzypienie w zamku tylnej części kanapy. Usunięte, wróciło i znowu usunięte
Dziennik kosztów dla Seat Leon III Hatchback Facelifting
6,4
~michal8921
Hatchback Facelifting 1.5 EcoTSI 150KM 110kW
Bez zastrzeżeń, nic nie skrzypi i nic się nie dzieje. Dopracowany samochód
Seat Leon III Hatchback Facelifting