Lista ocen Seat Leon III Hatchback Facelifting (27) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Stachu
Hatchback Facelifting 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
Ponieważ jestem fanem tego auta to z chęcią wstawiłbym 6 gwiazdek, ale trzeźwo myśląc cena 120 tys. zł za moj nowy egzemplarz jest przesadzona - nieoszukujmy się, to tylko wypasiony kompakt. Owszem jest to wersja doposazona we wszystko co się dało, ale... to dalej kompakt. Aczkolwiek kupując roczny zgzemplarz za 2/3 ceny nówki wydaje mi się być dobrą opcją - to nie Golf także cena spada szybciej, a jakość, wyposażenie i mechanika ta sama,...
~Leon
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Bardzo dobry, owszem we Fiacie czy Dacii było by taniej ale to nie ta technologia wykonanie i prestiż. W gre wchodził Opel Astra sedan 1,6 115 ale miał gorsze osiągi i spalanie większe o 2 litry na 100 km.. przez pięć lat wydał bym więc na benzynę 7000 zł więcej przy moich przebiegach a wtedy Opel robi się już dużo za drogi poza tym tylko 2 lata gwarancji a Seat 5 lat no i w Oplu system audio starego typu brak ledów w standardzie...
~zadowolony
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Nowe auto. Podstawowy silnik. Podstawowa wersja wyposażenia. Radio System Media Colour z 6 głośnikami. Bluetooth. Podłokietnik. Szyby elektryczne tylko przód. Lakier bazowy. Poza tym to co w specyfikacji można przeczytać czyli bez bajerów i wodotrysków. Ale za 53000 brutto. Z takim wyposażeniem to auto miejskie obecnie więcej kosztuje.
~Jakub
Hatchback Facelifting 1.5 EcoTSI 130KM 96kW
Cena do jakości jest adekwatna. Samochód w wersji FR z kilkoma dodatkami i 1.5 tsi 130 km kosztował mnie 78 tys. zł na wyprzedaży rocznika. Z tym silnikiem i takim wyposażeniem nie kupimy w tej cenie innego samochodu. Minus za tragicznie dużą dopłatę do silnika 150 km - 6 tys. zł !!! W nowym Leonie to 3600 zł - czyli progres.
~Kac
Hatchback Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
W 2017 samochód kosztował niemal 80 tyś zł. Całokształt samochodu wydaje się być odpowiedni do ceny lub nawet lepszy. Auto najtańsze z trójki tzn Octavii i Golfa. Oglądałem wszystkie te auta i pod względem jakości/ceny Leon wypadał dla mnie najbardziej korzystnie.
~Don_Mateo
Hatchback Facelifting 1.5 EcoTSI 150KM 110kW
W tej cenie +-100k mógłbym spodziewać się lepszego spasowania elementów. W moim egzemplarzu prawe przednie drzwi potrafią .. hmmm wydawać dźwięki... Trochę postukałem (dobiłem) i się uciszyły, za jakiś czas znowu delikatne stuki... uogólniając spasowanie mogłoby być lepsze.
~tuvok1989
Hatchback Facelifting 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
zapłaciłem 88 tys za praktycznie ful wersję. Brakuje jedynie navi (ale jest fulllink do andorid auto i apple carplay), czytania znaków drogowych i kilku drobnostek jak elektrycznie sterowanego fotela no i DSG ale różnica wynosiła +8k za wersję DSG gdzie było to samo wyposażenie.
~dfg
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Super. W bazowej wersji 8 calowy wyświetlacz, alufelgi, tempomat, skórzana multimedialna kierownica, nawiewy na tylną kanapę, podgrzewane fotele, automatyczne światła i wycieraczki, fotel z regulacją lędźwiową, itd.
~Pablo wawa
Hatchback Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Dałbym jednak 4 gwiazdki ze względu na Belkę w tylnej osi, skrzypiący na nierównościach fotel pasażera a dokładniej zaglowek, słabe wyciszenie nadkoli, oraz akcenty piano black które rysują się od samego patrzenia
~Marcin
Hatchback Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Pomimo upływu trzech lat nie potrafię wskazać innego samochodu podobnej klasy, o takim wykonaniu i ekonomice, który zapewni dobry komfort w tej cenie. Świetny wybór na pewno kupiłbym go ponownie.
Seat Leon III Hatchback Facelifting