Lista ocen Seat Leon III Hatchback (59) - Całokształt

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pazdz
Hatchback 2.0 TDI CR 184KM 135kW
Po 3 latach jazdy wystawiam ocenę przeciętną. Ładny wygląd, dobra dynamika i prowadzenie. Z drugiej strony przeciętna jakość plastików, z kokpitu podczas jazdy po nierównościach dochodzą dziwne dźwięki, skrzypiące czasami zawieszenie i drobne mankamenty jak pękające światło stopu, tylna lampa i kilka detali, które ogólnie zaniżają ocenę samochodu.
~Michał
Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
Świetne auto, ładny wygląd, dobry silnik i prowadzenie, spalanie prawie jak w dieslu. Jakość wykonania może nie jest na poziomie Audi ani innej klasy premium ale mimo to wszystko ładnie spasowane, nie skrzypi, nie brudzi się jakoś szczególnie. Infotainment łatwe w obsłudze i responsywne.
~Matt
Hatchback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Choć w kwestii stylistyki hatchbacków trudno jest wymyślić coś nowego, Leon wyróżnia się przede wszystkim świetnymi światłami LED i gustownymi przetłoczeniami. Mechanicznie to VAG, więc na chwilę obecną nie ma się do czego przyczepić. Pewne wady wydają się być problemem jednego egzemplarza.
~kedarrr
Hatchback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Seat długo kazał czekać na nowego Leona. Było warto, samochód jest dopracowany i ciężko znaleźć w nim jakieś większe wady. Jedyna uwaga z mojej strony, to to, że jest nieco bardziej zachowawczy od poprzedniej generacji. Szkoda, hiszpański temperament został nieco utemperowany.
~Tamten
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Co prawda samochód posiadamy jedynie przez 10 dni, ale już dużo można o nim powiedzieć. Bardzo miło zaskoczył, głównie stosunkiem cena-jakość. W wersji FR są bardzo wygodne i ładne fotele, tak jak cała reszta detali różniących się od podstawowej wersji.
~Marcin
Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW
Swoją oceną będę tylko modyfikował o to, co już napisałem jako "Marcin" w połowie 2017 roku. Po 3 latach użytkowania niewiele się zmieniło. Doszły drobne usterki. Spalanie nie zmieniło się. Oleju nie bierze. Aktualny przebieg: 42500
~Seat Leon FR 2013 / Użytkownik
Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
Mam ten samochód od blisko 5 lat, przejechałem bezawaryjnie blisko 120.000 tys km - REWELACJA! Podróżowanie tym samochodem to czysta przyjemność, miasto, trasa, autostrada. Auto mogę śmiało polecić każdemu, kupiłbym jeszcze raz.
~artek90
Hatchback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Super auto, oszczędne, dobrze wyposażone, dosyć dopracowane wzgeldem poprzedniej generacji. Nie oplaca sie doplacac do golfa 7 albo a3, to te same auta na tej samej plycie podłogowej mqb , roznia sie tylko detale
~digl
Hatchback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
naprawdę bardzo udane auto, miałem okazję pojeździć trochę golfem VII, i szczerze to nie ma sensu dopłacać za VW, jedyna rożnica na + dla golfa to jakość plastików, ale Leon rozwala bardzo efektownymi światłami LED
Dziennik kosztów dla Seat Leon III Hatchback
~donluki
Hatchback 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Auto ma ciekawą linię, zwraca uwagę na drodze. Jest dobrze wykonane, małe usterki to przy niskiej temperaturze nie odskakuje przycisk świateł awaryjnych i klapka wlewu paliwa nie zawsze otwiera się za pierwszym naciśnięciem.
Seat Leon III Hatchback