Lista ocen Seat Leon III Hatchback (59) - Całokształt

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Hatchback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
daję dobrze, bo doskonale auta pojawiają się w przedziale cenowym powyżej 350 tyś zł:), ale autko póki co spisuje się bardzo fajnie i polecam jego kupno każdemu zainteresowanemu. szczególnie silnik bardzo pozytywnie zaskakuje.
~dan
Hatchback 1.8 TSI 180KM 132kW
dla mnie to bardzo dopracowane auto ,ponadczasowe za sprawą lamp led ,nawet za 10 lat będzie wyglądał świeżo .fajne nagłośnienie warto dopłacić, nie ma lepszego auta w tym zakresie cenowym sprawdziłem wszystko co się dało
~Robert
Hatchback 1.8 TSI 180KM 132kW
Długo szukałem, miało być auto na roczne maks 15 tys. Życie pokazało 2x więcej. Kupiony przypadkiem i muszę przyznać, że nie żałuję złotówki. Niezawodne jeździło z dobrym wyposażeniem i optymalnym silnikiem.
~pablo_bios
Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW
Mój pierwszy samochód z salonu i chyba nie mogło być lepiej! Przez trzy lata żadnych usterek, problemów, czy innych niemiłych niespodzianek, a wielu sprawach pozytywnie mnie zaskoczył.
~romantg
Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW
szukając samochodu w tej półce cenowej tylko ten spełnił moje wszystkie oczekiwania (opinia na gorąco - cieszę się nim od kilku dni- jak się coś zmieni dam znać)
~Szymon
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Uważam za samochód za te pieniądze spełnia oczekiwania. Rzuca sie na ulicy ludzie sie pytają oglądają, ledy robią robote plus zadziorna stylistyka polecam biały ale metalik
~Marcin
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Samochód właściwie od nowości z nami. Po przejechaniu prawie 150tkm mogę polecić samochód , bardzo wygodny i dynamiczny. Silnik potrzebuje oleju ale jeździ!
~Michał
Hatchback 1.8 TSI 180KM 132kW
Świetne auto miejskie. O ciekawym wyglądzie. Wersja FR dodatkowo z pakietem full LED po zmroku prezentuje się świetnie i dobrze oświetla drogę.
~zorza
Hatchback 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Dynamiczne, wygodne, oszczędne auto za rozsądne pieniądze. Zakup, z którego jestem bardzo zadowolony. A z każdym miesiącem lubię to autko coraz bardziej.
~Jan Filikiewicz
Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
Auto zgrabne, dobrze wykonane i wyróżniające się na ulicy. Niby grupa vw, ale jednak ma swój styl. Piękne diodowe oświetlenie dodaje mu uroku
Seat Leon III Hatchback