Lista ocen Seat Leon III Hatchback (59) - Całokształt

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~o_tomasz
Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW
Bardzo fajnie auto, sprawia dużo przyjemności z jazdy. Szkoda jedynie ,że cena wzrosła tak drastycznie na przestrzeni ostatnich lat
~macias72
Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
Świetny design, Auto bez słabych punktów,Wersja FR bogate wyposażenie ,ładne lampy full led, świetna ergonomia wnętrza pojazdu.
~pazur5
Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
Super design! Sylwetka o wiele ciekawsza niz golf. Solidne wykonczenie, nic nie trzaska - bardzo dobre spasowanie.
~MaxEnergizer
Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
Posiadam wersję FR, naprawdę według mojej opinii piękny samochód, wszystko działa jak należy, do tej pory zero zastrzeżeń.
~Majki
Hatchback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Duzy plus dla Seata , kawał dobrej roboty . oby tak dalej , nie warto przepłacać za Golfa na 100 procent nie żałuję :)
~Marian
Hatchback 2.0 TDI CR 184KM 135kW
Samochód warty swojej ceny. Jest najbardziej agresywny w porownianiu ze swoimi blizniakami.
~Lukatoni
Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW
Samochód od 1 wł. z Polski na gwarancji wersja FR. Extra wygląd sporo.miejsca w środku.
~Rumcays
Hatchback 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Po samochodzie za ponad 100k oczekiwałem lepszego wykonania. To mój drugi ale chyba już ostatni Seat.
~Piotr
Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW
poziom wyposażenia STYLE-w zupełności wszystko co potrzeba w dzisiejszym aucie ..bez fajerwerków :-)
~Kkkgggg
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Naprawdę jeździ się super! Trochę twardo, ale to wersja FR a poprzednio jeździłem francuzem
Seat Leon III Hatchback