Oceny Seat Leon III ST 1.4 TSI 125KM 92kW 2014-2016

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Seat Leon III ST 1.4 TSI 125KM 92kW 2014-2016

~skm
ST 1.4 TSI 125KM 92kW
Opinia dotyczy Leona 3 ST FR 2016r, 1.4 125KM i porównań do aut podobnej klasy, a nie do klasy premium. Pierwsze na co należy zwrócić uwagę to wygląd. Oczywiście jest to kwestia gustu, ale w tym zakresie cenowym zdecydowanie najładniejsze auto. Konkurować mogłaby Mazda 6, ale to już większy wydatek. Nawet po upływie lat po wyjściu z auta zdarza mi się odwrócić i spojrzeć jeszcze raz. Silnik jest cichy, oszczędny i żwawy. Nowe wersje tsi...
~Łukasz
ST 1.4 TSI 125KM 92kW
Całokształt - słowo klucz:) Leon wygląda najlepiej z trójki VAG (wersja FR), choć jest najmniejszy - wygląda naprawdę zgrabnie kosztem znikomej redukcji miejsca z tyłu i bagażnika. Bardzo dobrze się prowadzi (jak na belkę skrętną to nawet perfekcyjnie) i ma sprawdzoną technikę. Brakuje ewentualnie multimediów o prezencji takiej jak w Octavii. Ja nie muszę szokować nikogo samochodem - jego wielkością dostojnością czy bogactwem(- wtedy kupiłbym...
~Szymon
ST 1.4 TSI 125KM 92kW
Użytkuję od nowości już dwa lata i nie mam żadnych zastrzeżeń. Co ważne kombi w wersji FR nadal może sie podobać i zwracać uwagę innych. Bardzo przyjemna i dynamiczna linia nadwozia sprawia, że wygląda dużo korzystniej niż rodzeństwo z koncernu VW. Technicznie bez uwag, silnik daje radę, mało pali. Zawieszenie FR nie jest przesadnie sztywne, dobrze tłumi nierówności, a w trasie sama przyjemność.
~Calme
ST 1.4 TSI 125KM 92kW
Moje pierwsze własne porządne auto. Oglądałem wszystkie auta w takiej bądź podobnej cenie w kombi, ale żaden nie spodobał mi się tak z wyglądu zewnętrznego, wewnętrznego, oraz z bogatego wyposażenia jak daje Seat.
~Czips
ST 1.4 TSI 125KM 92kW
samochód ogólnie robi fajne wrażenie ludzie się oglądają za nim. dla mnie jest dużo lepszym wyborem jak oklepana Skoda bądź nudny VW. Pojemny w środku i bagażnik tez jest ok dla młodego kierowcy z z rodzina 2+2 optymalny wybór jak dla mnie
~Mateusz
ST 1.4 TSI 125KM 92kW
Niezawodne i funkcjonalne auto rodzinne, dobrze się prowadzi, dzielnie przemierza kolejne tysiące kilometrów. Tanie w utrzymaniu, trwałe i wygodne.
Dziennik kosztów dla Seat Leon III ST 1.4 TSI 125KM 92kW
7,1
~Łukasz_Śmiga
ST 1.4 TSI 125KM 92kW
Moja kolejna ocena - po 60 tys km - bez większych zmian!
~Krzysiek
ST 1.4 TSI 125KM 92kW
Ogólnie samochód jest na moje potrzeby świetny. Bardzo pakowny, a jednocześnie zwrotny, lekki, dynamiczny i mało pali. Czego chcieć więcej... No można chcieć, żeby był jeszcze ładny.. No i jest !
~Em
ST 1.4 TSI 125KM 92kW
125 KM wystarczy ale po wstawieniu spped bustera http://speed-buster.pl/chiptuning-box-seat-leon-5f-14-tsi-92-kw-125-km-p-11225.html moc wzrasta do 160 KM, a moment do 280 Nm i wtedy autko jest wprost genialne, do 100/h w 8 sekund (Silnik)
Seat Leon III ST