Oceny Seat Leon III ST

Najnowsze oceny Seat Leon III ST

~PiotrMaslak
ST 2.0 TDI CR 150KM 110kW
Seat Leon III
Jestem bardzo zadowolony. Na tą chwilę przejechałem autem 17000 km. Auto jest dynamiczne, pojemne i doskonale się prowadzi. Ma sportowy charakter co było dla mnie bardzo ważne, poniważ przyjemność z jazdy to w moim wypadku kluczowy parametr. Ten samochód daje mnustwo frajdy z jazdy zwłaszcza po krętych drogach, 150 konny silnik jest na moje wymagania wystarczający, choć pewnie 184KM byłby dynamiczniejszy. Największą bolączką tej jednostki jest...
~Łukasz
Seat Leon III
Całokształt - słowo klucz:) Leon wygląda najlepiej z trójki VAG (wersja FR), choć jest najmniejszy - wygląda naprawdę zgrabnie kosztem znikomej redukcji miejsca z tyłu i bagażnika. Bardzo dobrze się prowadzi (jak na belkę skrętną to nawet perfekcyjnie) i ma sprawdzoną technikę. Brakuje ewentualnie multimediów o prezencji takiej jak w Octavii. Ja nie muszę szokować nikogo samochodem - jego wielkością dostojnością czy bogactwem(- wtedy kupiłbym...
~Adam
ST 1.4 TSI 140KM 103kW
Seat Leon III
Wybór był między Golfem, Octavią i Leonem. Jeździłem całą trójką. Astra i Focus odpadły z uwagi na większe spalanie i gorsze osiągi ich turbo-benzynek. Z początku Octavka wydała mi się ładna ale już po paru dniach obserwacji i przeglądania po prostu mi się znudziła. Leon? Po przejechaniu się ST FR w Katowicach powiedziałem, że chcę go mieć. Totalnie niebanalny. Miażdżące oświetlenie i przetłoczenia. Oddaje moją osobowość dynamicznego 30-latka...
~Szymon
Seat Leon III
Użytkuję od nowości już dwa lata i nie mam żadnych zastrzeżeń. Co ważne kombi w wersji FR nadal może sie podobać i zwracać uwagę innych. Bardzo przyjemna i dynamiczna linia nadwozia sprawia, że wygląda dużo korzystniej niż rodzeństwo z koncernu VW. Technicznie bez uwag, silnik daje radę, mało pali. Zawieszenie FR nie jest przesadnie sztywne, dobrze tłumi nierówności, a w trasie sama przyjemność.
~machu_84
ST 2.0 TDI CR 150KM 110kW
Seat Leon III
Auto, które odrzuciłem w pierwszej kolejności - ze względu na wygląd w środku, jednakże po obejrzeniu wielu innych samochodów, w tym pułapie cenowym, wróciłem do rozważania zakupu Leona. Mój to wersja Style ale za to doposażona - LED, podgrzewane fotele, DSG, FullLink, Nawigacja, etc.
~Calme
Seat Leon III
Moje pierwsze własne porządne auto. Oglądałem wszystkie auta w takiej bądź podobnej cenie w kombi, ale żaden nie spodobał mi się tak z wyglądu zewnętrznego, wewnętrznego, oraz z bogatego wyposażenia jak daje Seat.
~Jan
ST 1.8 TSI 180KM 132kW
Seat Leon III
Auto o dynamicznej sylwetce z ciekawymi pakietami wyposażenia. Silnik i układ jezdny bardzo dobre w swojej klasie. Mocny, sztywny ale nie przesadnie twardy (FR) to jest to. Ciężko znaleźć na rynku samochód równie atrakcyjny i dynamiczny. Jestem bardzo zadowolony.
~Buktop
Seat Leon III
Samochód oceniam bardzo wysoko. W pełni spełnia stawiane mu oczekiwania. W szczególności na pochwałę zasługują: dynamiczny i oszczędny silnik (znacznie przewyższa swoją mocą i niskim spalaniem konkurencję, w tym nową astrę), precyzyjna skrzynia biegów oraz dobra widoczność.
~Kristo
Seat Leon III
Auto bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło i wybrałem go mimo, iż było jedynie alternatywą dla Mazdy 3. Bardzo wygodne fotele, wzorowa ergonomia i wrażenie "schludności i uporządkowania". Na dłuższych trasach tj. ponad 600 km wysiadam z niego mniej zmęczony niż z Forda S-maxa (miałem 2 i łącznie przejechałem nimi 340 tyś km.), do Civica nawet nie porównuje.
~Kristo
Seat Leon III ST