Lista ocen Seat Leon III ST 1.4 TSI ACT 150KM 110kW 2014-2016 (8) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kristo
ST 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Jak na tą wielkość samochodu miejsca jest wystarczająco (moja rodzina nie należy do szczególnie dużych, co też pozwoliło nam na kupienie samochodzie klasy kompakt - bus w postaci S-maxa po prostu jest nam zbędny). Ale dla większych osób może być trochę problematyczne kwestia miejsca na nogi - jak piszę większych to mam namyśli wyższych niż 185 cm (tyle ma najwyższa osoba jeżdżąca tym samochodem i mówi że jest mu wygodnie). Osobiście, jak nie...
~Kristo
~Michał
ST 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Z przodu miejsca jest bardzo dużo. Z tyłu w sam raz. to nie Octavia. Z drugiej strony nie potrzeba więcej. Bagażnik bardzo dobrze rozwiązany. Duży i praktyczny. Niestety trochę ciężko z niego wysiadać. Jest nisko. To jednak kwestia mojego przyzwyczajenia. 8 lat jeździłem wysokimi autami.
~Grzegorz
ST 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
W tym temacie nigdy nie przeskoczy superba ale potrafi też zaskoczyć wszystko zależy od wzrostu podróżujących. Przy wzroście 180 przód i tył 170 cm jest bardzo dobrze.Co do przestrzeni nad głową osoby do 185 cm nie muszą się martwić jest jej pod dostatkiem.
~zadowolony
ST 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Przestrzeni dla rodziny z dwójką dzieci jest tyle, co w Golfie i tylko nieco mniej niż w Octavii (na długość, bo na szerokość jest tak samo). Bagażnik tylko nieco mniejszy od tego w Octavii, którą uchodzi za wzór w tym temacie.
~jacek
ST 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
z przodu miejsca dużo więcej niż w focusie, fotele bardzo wygodne z tyłu jeszcze nie siedziałem, bagażnik optycznie mniejszy niż w focusie kombi ale łatwiejsze składanie oparć kanapy tylnej
~Buktop
ST 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Miejsca pod dostatkiem, również w bagażniku. Osobiście ciężko jest mi ustawić idealną pozycję za kierownicą, ale zakres regulacji jest bardzo duży.
~Marcin
ST 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Tego nie trzeba komentować. Jedynie miejsce pasażera z przodu mi nie pasuje. Ale to może kwestia chęci do siedzenia po lewej stronie jednak :)
Seat Leon III ST