Lista ocen Seat Toledo I 1.8 i 90KM 66kW 1993-1996 (26) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wosek
Liftback 1.8 i 90KM 66kW
Auto bardzo szybko się nagrzewa co jest w zimę ogromnym plusem. W lato jak w lato - nie masz klimy to cierp. Ja nie posiadam takiego wynalazku, mi wystarczają 4 elektryczne szyby i elektryczny szyberdach jednak w korkach tęsknię za \"wyższą technologią\". Jeżeli często są u Was upały to szukajcie egzemplarza z klimatyzacją.
~KRISZO
Liftback 1.8 i 90KM 66kW
Tu po prostu nic sie nie da zarzucic - przy dosc mocnym mrozie po przejechaniu malego dystansu w autku robi sie przyjemnie cieplo, sterowanie ogrzewaniem i wentylacja bezawaryjne (od 10 lat) bardzo wydajna dmuchawa!!!
~Rychoo
Liftback 1.8 i 90KM 66kW
Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że zagrzewa się bardzo powoli, a gdy zimny to głośny (patrz: silnik) Same nawiewy nie są w stanie osuszyć szyby przez długi czas. Nauczyłem się go prowadzić jak czołg:-)
~MARKUS85
Liftback 1.8 i 90KM 66kW
ogrzewanie jest dobre więc nie wiem dlaczego ludzie narzekają szybko się nagrzewa a nawiew co jakiś czas dmuchawę trzeba rozebrać i przesmarować ;o)) i będzie ok
~Marcin
Liftback 1.8 i 90KM 66kW
wentylacja i ogrzewanie niby wydajne ale jest jeden mankament - przednia szyba szybko zaparowuje i długo trwa jej oczyszczenie siłami nadmuchu.
~tomba8@poczta.onet.pl
Liftback 1.8 i 90KM 66kW
Czasem wentylacja chodzi tylko na 3 lub 4 ale wystarczy sciągnac panel i wyjac pokretło i wyczyscis sciezke lub przegiac blaszke
~geca.marcin@interia.pl
Liftback 1.8 i 90KM 66kW
Szybko się nagrzewa w zimie nawet przy -15 jest ciepło po 3-4 km. bez dodatkowych osłon lub tektury.
~Noeldarek
Liftback 1.8 i 90KM 66kW
W aucie dosłownie chwilę po zapaleniu silnika robiło się ciepło, szyby w ogóle nie parowały.
~Ktos22
Liftback 1.8 i 90KM 66kW
Klimy nie mialem, natomiast w zime bardzo szybko sie nagrzewal i bardzo wyajnie to ogrzewanie dzialalo.
~Suchy
Liftback 1.8 i 90KM 66kW
Grzeje ok!Szybko sie nagrzewa.Ma tendencje do zaparowywania szyb, no ale to duuuuże auto.