Lista ocen Seat Toledo I 1.9 TDI 90KM 66kW 1995-1999 (19) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomekjonio@poczta.onet.pl
Liftback 1.9 TDI 90KM 66kW
Nie działa mi elektryka szyberdachu, elektryka ogólnie ma swoje lepsze i gorsze dni-jeżeli o światła mijania chodzi niestety. Siłowniki pneumatyczne centralnego to też nie jest najlepsze rozwiązanie... działa bo działa. Pstryczek elektrycznie opuszczanej szyby też czeka na wymianę, światełko w bagażniku nie działa i nie wiadomo gdzie szukać przerwy w dostawie prądu.
~radek830@onet.eu
Liftback 1.9 TDI 90KM 66kW
no drobiazgów jest sporo a to elektryczna szyba czasem działa czasem nie, a to centralny zamek nie otwiera się od kierowcy, z pilota to już wogóle nie zresztą nigdy się nie otwierał :) abs nie działa no czasem sie włączy, jest tego sporo...
~radecki
Liftback 1.9 TDI 90KM 66kW
Skrzypiące plastiki i bardzo mało miejsca na drobiazgi. Schowka praktycznie nie ma, jest kilka półek ale w bardzo nieporęcznych miejscach. Zbyt płytkie kieszenie w drzwiach. A jeśli chodzi o niezawodność to jak na razie- NIEZAWODNY :)
~Rafi27
Liftback 1.9 TDI 90KM 66kW
Wymiana siłownika centralnego zamka klapy bagażnika; oberwanie osłonki lusterka pasażera (przód); oberwanie górnego STOPu. Odczuwalny dotkliwie przeze mnie brak wycieraczki tylnej szyby(!!!) oraz arcy mało schowków i skrzypiące plastiki ...
~Madejski Piotr
Liftback 1.9 TDI 90KM 66kW
Najwięszym problemem jest elektryka elektryczne szyby czy szyberdach czasami potrafią się zaciąć i nie chcą się otworzyc, często psujesię alarm i centralny zamek siada
~p_marczuk@op.pl
Liftback 1.9 TDI 90KM 66kW
po trzech tygodniach padł mi immobilieser odłączenie 500zł (podobno to jest nielegalne jeżeli chodzi o fabryczny immobilieser tak słyszałem)
~hokuspokus
Liftback 1.9 TDI 90KM 66kW
zasiedziale krancowki od drzwi... tylko tyle narazie robilem poza normalnymi czynnosciami eksploatacji pojazdu (oleje, paski, rozrzad, filtry)
~therunner@o2.pl
Liftback 1.9 TDI 90KM 66kW
Wiecznie psujące się zamki, niedziałający centralny. Problem z otwarciem wlewu paliwa
~Przemek zzpszz@o2.pl
Liftback 1.9 TDI 90KM 66kW
Tylko jedna awaria przez którą nie mogłem jechać-urwana linka zmiany biegów-pozatym bardzo dobrze!!!
~sippo
Liftback 1.9 TDI 90KM 66kW
mało odporny lakier na polskie drogi (kamyszki ,odbicia na masce)poza tym myślę że super