Lista ocen Seat Toledo II (267) - Widoczność

Na liście zabraknie 279 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~eRKaZet rafcio44108@o2.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Widoczność z miejsca kierowcy jest bardzo dobra. Boczne szyby są duże i pozwalają dokładnie obserwować otoczenie samochodu. Moje Toledo to wersja przedliftingowa, dlatego prawe lusterko jest mniejsze od lewego, jednak wszystko doskonale w nim widać. Lewe lusterko posiada panoramiczną część ograniczającą martwe pole. Obydwa lusterka posiadają podgrzewanie, elektryczne sterowanie oraz możliwość składania. Patrząc w nie, można cofnąć \"na...
~Stefan
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Widoczność we wszystkie strony moim zdaniem wystarczająca. Nie zgadzam się z opiniami, że do tyłu trochę słabo widać. W końcu żadne auto nie jest przezroczyste. Może rzeczywiście ciężko jest na lusterka podjechać na wstecznym do przeszkody, ale z doświadczenia doszedłem do wniosku, że należy to robić tak, że jeżeli wydaje się, że już nie można, bo uderzasz, to jeszcze trochę - wszystko przez podniesiony nieco tył, ograniczający widoczność. Ale...
~Krzysztof2137
Sedan 2.3 V5 150KM 110kW
Nie ma co się rozpisywać, jest po prostu dobrze. Jest jedno ale - mniejsze prawe lusterko. Najbardziej wkurzająca rzecz na świecie. Nie wiem naprawdę, kto to wymyślił i w jakim celu. Ani to nie wygląda dobrze wizualnie, ani nie jest to praktyczne. Można się przyzwyczaić, jednak uważam to za głupie rozwiązanie. W Toledo po lifcie ktoś poszedł po rozum do głowy i tam zastosowano lusterka normalnych rozmiarów.
~Sony
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Co do widoczności, daję ocenkę 3. Do przodu oraz na boki widoczność dobra, jednak na na zakrętach denerwować może to, że z przodu słupki częściowo zasłaniają widoczność (najgorsze sytuacje, zakręt i odrazu pasy)... Natomiast co do tyłu to dość wysoki kuperek przez co cofa się praktycznie na lusterkach w większości przypadków. Kwestia wprawy. Aczkolwiek w dziedzinie widoczności mogłoby być lepiej.
~Zack_5
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Przednie slupki troche szerokie i trzeba sie przyzwyczaic do nich. Dla pewnosci czasami w miescie trzeba pomachac glowa na boki zeby sie upewnic ze nie zaslaniaja czegos istotnego (np. przechodnia na pasach:) ). Do tylu jest rowniez przecietnie nie jest to tragedia jak opisuja to niektorzy. Jezeli jest sie ostroznym podczas manewrow to nie ma zadnych problemow.
~Sabuch
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Dobra widoczność do przodu i na boki. Do tyłu już trochę mniej, z uwagi na dość wysoki bagażnik, ale można sobie świetnie poradzić używając lusterek wstecznych. Nie zalecam płaskich wycieraczek, przednia szyba ma swoja krzywiznę i wycieraczka od strony pasażera nie dolegała precyzyjnie i nie dość że była głośna to porysowała mi przednia szybę.
~kokokoko
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
powiem tak. - nigdy aż takiej wagi do tego nie przywiązywałem. jest to klasyczny sedan i zawsze będzie gorszy od kombiaków vanów itp. tylna szyba mała. dla mnie nie zrozumiałe prawe lusterko - jest mniejsze od lewego i przednie słupki dosyć grube. miałem kilka sytuacji że na przejściu nie zauważyłem pieszego.
~Użytkownik
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Do przodu b/u. Tył słabo. Przez węższy tył nie widać go w lusterkach, dla mnie to problem, gdyż mogę parkować jedynie równolegle tyłem i tak kilka razy dziennie podczas parkowania trzeba było wystawić głowę przez otwarte drzwi, ale nie ma sensu z tym walczyć. Po 6 miesiącach na pamięć nauczyłem się gdzie kończy się Tolek :)
~Murzyn
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
No i tu tak średnio, mi to nie przeszkadza bo juz sie przyzwyczaiłem , ale na początku nie umiałem wyczuc tyłu samochodu , kwestia przyzwyczajenia bo to sedan . oprócz tego ok(jak już kupujecie to z czujnikami parkowania , albo podjedzcie do elektromechanika to wam zamonuje ,akurat w sedanach sie przydają)
~Misiek
Sedan 1.6 100KM 74kW
do przodu jest super. do tyłu..... no cóż. wkoncu wszystkie sedany nie sa dobre w tej konkurencji. u mnie dodatkowo roleta na tylnej szybie. wyglada super ale ogranicza dodatkowo widocznosc. szczególnie w nocy. ale jezdzi sie do przodu;) a tu jest wszystko ok.