Lista ocen Seat Toledo II (307) - Całokształt

Na liście zabraknie 240 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Szymonek
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Służy mi do celów zarobkowych,jak za tą cenę i to wyposażenie,oraz bardzo ekonomiczny śilnik-zasługuje na tą ocenę {poj. baku to 55litrów,pozwala mi na przejechanie prawie 1200 km ,trasa - miasto-trasa}
~szweju1@ poczta.wprost.pl
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
bardzo nisko śilnik i osłony(wersja sport), wąski otwór bagażnika,drogi i kiepski serwis seata- naciągacze np.po 45000tys. zalecali wymianę klocków hamulcowych a dopiero teraz kwalifikują się do wymiany
~horacyptys@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
5 -- te dwa minusy to za paliwo i słaby silnik. Ogólnie jestem raczej zadowolony. Wygląd zewnętrzny i wnętrze odpowiadają mi idealnie. Auto jest wygodne lubię sprężyste fotele. Dla mnie BOMBA
~kris10@op.pl
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Ogólnie Toledo to b.bobry samochód jak na ta klasę.Ładnie sie prezentuje,.....Choć powinien standartowo mieć trochę inne opony,..np.205/55 R16 lepiej by sie trzymały nawierzchni,szczególnie mokrej.
~Lukas
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
Praktycznie nic się nie psuje, wymieniałem cewkę , włącznik świateł, zero rdzy po 5 latach, chyba jeden z najlepszych aut jakie jeszcze jeżdżą w tych rocznikach
~Radek
Sedan 1.6 100KM 74kW
Auto ma swoje lata, trzeba się liczyć z tym, jaką klasę i jaki rocznik się kupuję i nie oczekiwać cudów, których tutaj nie ma. Auto naprawdę bardzo fajne, brak większych zarzutów.
~Piotr
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Bardzo wdzięczny samochód. Komfortowy, dynamiczny, ekonomiczny, ładny a przede wszystkim niezawodny. W porównaniu z almerą N16, którą miałem wcześniej - inny świat.
~Piotr
~bubu
Sedan 1.6 100KM 74kW
wszystko ok miałem problem tylko z wilgocią w aucie ale wystarczy wywiercić po dziurce w dzwiach od dołu i po problamach ale wiele czasu szukałem usterki a tu taka banalna sprawa

Usterki Seat Toledo II

Seat Toledo II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Sabuch
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Bardzo wygodne rodzinne auto, ekonomiczny silnik, mała awaryjność, pojemny bagażnik. Jedna z bardziej udanych konstrukcji SEAT - w końcu to audi A4 z poprzedniej generacji :)