Lista ocen Seat Toledo II (307) - Całokształt

Na liście zabraknie 240 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~opek
Sedan 1.6 100KM 74kW
Generalnie samochód super. przejechałem przez trzy lata 85000km. tylko przed zakupem trzeba dobrze poszukać i kupić nie zajechany. moim troszkę blacharka niej est idealna delikatne ogniska korozji.
~toledo 2.3v5 10v 150km 110 kw
Sedan 2.3 V5 150KM 110kW
Autko mające dużo plusów i dużo wad. Plusy to dźwięk, niskie spalanie, osiągi zadowalające , wyposażenie . Minusy myślę że części do silnika są troszke przy drogie. Pole widzenia masakra
~Szymon
Sedan 1.6 100KM 74kW
Świetnie wygllądsjący komfortowy samochód . Technika znana z VW sprawia że samochód jest bezawaryjny i tani w eksploatacji a wygląd robi swooje większość ludzi mówi mi że mam bardzo ładne auto .
~Piotr
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Seat jak na swój wiek jest autem ładnym o sportowym zacięciu. Ceny przystępne przy kupnie warto dołożyć pare groszy i jechać na stacje diagnostyczną bo nie każdy przebieg 160 tys km jest prawdziwy.
~papkin
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
auto dobre jak na swoja cene jedyny minus to bardzo niskie nadwozie, ciagle szuram po jakis wybojach i ttwarde zawieszenie liczylem na to ze auto bedzie plynnac niestety to nie to co np. w audi.
~martrix28
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
jezdziłem juz prawie wszystkimi autami . dla mnie seat toledo 1900 TDI jest w swojej klasie nr 1 biorąc pod uwage cene auta,koszt utrzymania ,bezawaryjność i jakośc wykonania!!! a na dodatek super wygląd!!!!
~jw@pionier.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Doskonałe auto dla człowieka potrzebującego samochodu do pracy ,można powiedzieć,że samochód bezawaryjny,trochę sportowiec,bardzo trwały i bardzo bezpieczny i oszczędny.Po prostu SUPER.
~Michał
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
Dobry samochód, który można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. W wersji 1.6 słabo sprawdza się z 4 pasażerami i bagażem. Doskonała trakcja i ergonomia wnętrza. Bardzo dobry zestaw fabryczny audio.
~siwyf@op.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
samochod wart polecenia szczegolnie z silnikiem tdi ktory osiagami nie ustempuje benzyniakom ana pewno nad nimi goroje przy dystybutorze na stacji !zawieszenie typowe jak dla aut niemieckim!!
Dziennik kosztów dla Seat Toledo II
5,7
8,3
10,2
~kuba w
Sedan 1.4 75KM 55kW
czesta isterka w tych autkach jest zerwanie uchwytów podtrzymujacych szyby (przy mechanizmach elektrycznego podnoszenia szyb niestety wiaze sie to najczesciej z wymiana całego mechanizmu)