Lista ocen Seat Toledo II 1.8 20V 125KM 92kW 1999-2004 (43) - Widoczność

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Stefan
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Widoczność we wszystkie strony moim zdaniem wystarczająca. Nie zgadzam się z opiniami, że do tyłu trochę słabo widać. W końcu żadne auto nie jest przezroczyste. Może rzeczywiście ciężko jest na lusterka podjechać na wstecznym do przeszkody, ale z doświadczenia doszedłem do wniosku, że należy to robić tak, że jeżeli wydaje się, że już nie można, bo uderzasz, to jeszcze trochę - wszystko przez podniesiony nieco tył, ograniczający widoczność. Ale...
~Użytkownik
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Do przodu b/u. Tył słabo. Przez węższy tył nie widać go w lusterkach, dla mnie to problem, gdyż mogę parkować jedynie równolegle tyłem i tak kilka razy dziennie podczas parkowania trzeba było wystawić głowę przez otwarte drzwi, ale nie ma sensu z tym walczyć. Po 6 miesiącach na pamięć nauczyłem się gdzie kończy się Tolek :)
~FAN SEATA TOLEDO II
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Na wprost - bez zastrzeżeń ale........ZŁA WIDOCZNOŚĆ DO TYŁU. RACZEJ NIEZBYT DOBRYM POMYSŁEM SĄ ZBLIŻAJĄCE LUSTERKA WSTECZNE. Trzeba wielu miesięcy aby przyzwyczaić się do tego niezbt udanego pomysły . MOże to ma swj cela ale ja go nie rozumię !!
~Tomek dąbrowa górnicza
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Widoczność do przodu i w lusterkach ok. niestety do tyłu dużo gorzej. Brak czujników parkowania, zmusza mnie do parkowania intuicyjnego, przyczyną jest wysoko umieszczona klapa bagażnika.
~marekskonieczny@op.pl
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Ocenę uzasadnię tym, iż od wielu lat jestem zarówno kierowcą jak i właścicielem samochodów. Dlatego jazda i manewrowanie nie sprawiają mi problemów. Jednak wysoki tył auta nie jest przyjazny dla kierowców.
~jack01
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Małe lusterka i słabo do tyłu - samochód nie jest mały i trochę trzeb się do jego rozmiaru przyzwyczaić - bo nie zawsze wiadomo gdzie się kończy ;)
~BUDZIU
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
do tyłu kiepsko, szczególnie jak jest roleta przeciw słoneczna, rok temu wbiłem sie tylnim lewym rogiem w bok merca-hehe-seat poobcierany a merc pogniecony.
~mateusz
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Widoczność do tyłu ograniczona, zwłaszcza jeśli chodzi o niskie przeszkody, jednak po przejściu paru parkowań przestaje to być jakimkolwiek problemem.
~Z3N
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Do przodu nie mam zastrzeżeń jest dobra ale przy cofaniu pozostawia wiele do życzenia:) wskazane czujniki parkowania:)

Usterki Seat Toledo II

Seat Toledo II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~prezesbr
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Przód i boki ok a do tyły srednio ale mi to nie przeszkadza bo wszystkie modele Seata tak miały i się przyzwyczaiłem