Lista ocen Seat Toledo II 1.9 TDI 110KM 81kW 1999-2004 (89) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 104 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mx31@gazeta.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Dwa razy wymiana żarówki. No i dwa akumulatory.... Ale to nie wiem dlaczego. Odłazi powleczenie wewnętrznych uchwytów do zamykanie drzwi. No i oczywiście tylny podłokietnik - urywająca się klapka schowka. Mogło byc to lepiej pomyślane!!!
~mak_dżi
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Nic poważnego ale czasami centralny (od środka) zamknie wszystkie drzwi a czasami nie. Z zewnątrz zawsze zamyka ale za to raz migniekierunkiem a raz nie. Oświetlenie drzwi przy ich otwarciu działa losowo - WD załatwił sporawę w lecie.
~rafifordon@gazeta.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Jak w większości aut tego modelu popsuł się czujnik w drzwiach kierowcy co powodowało wariowanie oświetlenia drzwi, blokowania ich od zewnątrz i takie tam( nie naprawiałem bo cena była kosmiczna). Popsuł się zamek klapy bagażnika...
~Kantare
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
W rok sporo głupot. Typu padło podświetlenie rejestracji.. padło trzecie światło stopu. Padl mechanizm podnoszenia szyby w drzwiach kierowcy.. padł mikrostyk w drzwiach.. problemy z alarmem.
~guzik_Darek
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Prowadnice od szyby trzeba było wymienić, zatarły się wycieraczki - trzeba było przeczyścić. Zepsuł się centralny zamek - nowa centralka jest. Ogólnie jak na 5 lat uważam, że auto bardzo niezawodne.
~eRKaZet rafcio44108@o2.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
W Toledo nie psuje się nic - nawet drobiazgi. Jedyny mankament to lakier schodzący płatami z rączek służących do zamykania drzwi. Schodzi jedynie, gdy podrapie się ten element paznokciem.
~JACK SPARROW... Cpt.J.S. - Dąbrowa Górnicza
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
W aucie z 2002 roku odrobinę trzeszczy tapicerka, częściowo przepalił mi się wyświetlacz automatycznej klimatyzacji, zapychają sie uszczelki przy progach drzwi co prowadzi do gromadzenia sie wody w tym miejscu
~marcopolo
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Drobiazgi, zacinające się zamki w drzwiach, wlewwająca się woda do srodka auta. Niezawodność na poziomie wszystkich aut tego segmentu, nigdy nie doścignie prawdziwych japończyków.
~toledo II
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Wszystko idealnie dziala, zadnych problemow z przelacznikami, wlacznikami itp. jedyne co moge powiedziec to pilot w kluczyku czasami nie dziala ale to pewnie wina rozkodowania... ??
Dziennik kosztów dla Seat Toledo II 1.9 TDI 110KM 81kW
~Sabuch
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Nieoczekiwanie popsuł mi się wskaźnik stop (mała kostka umieszczona za pedałem stop) dobrze że wyrozumiały kierowca za mną powiedział mi o tym - naprawa 150 PLN.