Lista ocen Seat Toledo III (202)

~stena1966@gmail.com
Sedan 1.6 102KM 75kW
Zaskakująco dobrze się prowadzi. Trzyma się drogi jak przyklejony. Bardzo dużo miejsca dla pasażerów dużo schowków. Climatronic działa cicho i bez problemów.
~adimaster23
OCENA MOWI WSZYSTKO
~como2@op.pl
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Jestem już po dwóch wymianach koła dwumasowego i tuż przed trzecią. Nie wiem co jest przyczyną: części czy serwis? jak ktoś wie co z tym zrobić to proszę o pomoc. Objawy: stuki i wibracje w silniku podczas zapalania (ale tylko gdy jest ciepły). (Skrzynia biegów)
~zenek
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Polecam wszystkim którzy chcą się wyróżnić, obok tego samochodu nie można przejść obojętnie :)
~Toledo III
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Do spokojnej jazdy OK. Jeżeli ktoś chce można podciągnąć do 140 KM. (Silnik)
~Andrzej
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Auto zupelnie inne niz poprzednik. W środku dostatecznie duzo miejsca dla 4 dorosłych osob i dziecka. Silnik 2.0 TDI (140 KM) bardzo dobry, mila dla ucha kultura pracy. Polecam zakup - oczywiscie w promocji za okolo 80 tys. (Stosunek jakość/cena)
3,4
~Paoletto
Sedan 1.6 102KM 75kW
Zbyt częste przeglądy lecz nie za drogie.Spala za DUŻO w mieście. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Mariusz
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
W serwisie bezpłatnie zmieniono mapę w komputerze i autko ma teraz 130 KM. Pali mniej ,jeździ dużo dynamiczniej. (Silnik)
~ari
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
dużo pali zwłaszcza w zimie po mieście przy niskich przebiegach. na trasie schodzi dobrze poniżej 9l. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Dziennik kosztów dla Seat Toledo III
6,8
9,1
~Grzegorz
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Trochę za glośny przy wysokich prędkościach , passat z silnikiem 130 KM , diesel jest znacznie cichszy (Wyciszenie)