Lista ocen Seat Toledo III (202)

~jm
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Fajny, oryginalny samochód, dobrze się prowadzi, sama radość, wygodnie się podróżuje
~J.O.
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
To pierwszy samochód gdzie pasażerowie z tyłu nie są w gorszej sytuacji niż pasażer z przodu/ na tylnej kanapie wygoda tylko dla 2 osób/. Po prostu, nogi mają opuszczone i siedzą wygodnie . Podłokietnik to inna bajka, planowali go chyba dla orangutana. Musiałbym mieć łokieć tam gdzie mam nadgarstek żeby wygodnie oprzeć na nim rekę. (Ergonomia)
~albert
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Nie spodziewałe się tak dobrego wykonania przez seata zawsze myślałem że hiszpańskie auta są słabsze od niemieckich jednak jest odwrotnie
~Radke
Sedan 1.6 102KM 75kW
Średnia widoczność do tyłu (ale pomagają czujniki parkowania). Reszta OK (Widoczność)
~Majtas
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Trochę za mało mocy jak na taki gabaryt, do miasta na spokojną jazdę ok, ale wtedy spalanie rośnie w kosmos. (Silnik)
3,7
~Piniu
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Super autko. Ktoś pisał że bierze mu olej - TO JEST DIESEL zawsze brał olej - problem jest jak bierze go za dużo. Do chłodzenia turbiny potrzebny jest olej, dlatego będzie go ubywało w misce. Ktoś pisał, że nie kradną - KRADNĄ!!!! Warto zamontować sobie jakiś pstryczek odcinający zapłon - koszt nie wielki a sen spokojniejszy. (Stosunek jakość/cena)
3,2
~M.P.
Sedan 1.6 102KM 75kW
Pracuje ok ale elastyczność... jedynie V bieg w pełni elastyczny czyli od 60 do 180 nietety jest to okupine pozeraniem paliwa przy wyrzszych prędkościach. W praktyce powyrzej 3500 obr. niestety na V biegu jest już 110 km/h. Tragedia. (Skrzynia biegów)
~Raffy Lubin
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
auto ma 2 miesiące i 8 tys przebiegu, coś mi brzęczy pod kolumną kierownicy, i to chyba jadyny minus w aucie
~xdamianx
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Samochodzik naprawdę rewelecyjny, średnie spalanie średnio 6-6,5 l rewelacja. Na trasie około 5 l, wymiana rozrządu 800 zł na oryginalych częsciach. Nic tylko wsiadać i jechac. Przez rok czasu użytkowania tylko rozrząd wymieniłem i olej. Naprawdę samochód godny polecenia. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~użytkownik
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
poprzednie toledo było w sam raz ten oferuje przestrzeni w nadmiarze (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)