Lista ocen Seat Toledo III (141) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Tu napisze tak Auto duże komfort duży apetyt maleńki :) jeżdząc do pracy troszkę miasta troszkę poza miastem wtedy 5,5 litra. Po trasie z prędkościami kodeksowymi 4,3 litra poza kodeksem to 7 zamcia. Coś o czym nie wszyscy piszą z włączona klimą spalanie wzrasta o 0,2 l/100km
~waldek
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Spalanie na trasie z włączoną klimą przy ekonomicznej jeździe to 5.6l. Gdy jedziemy normalnie bez przesadnego dbania o ekonomie to średnio 6 -6.5l. Przy bardzo ostrej jeździe w trasie może spalić troszkę powyżej 7l. W mieście w korkach ok 8 litrów. Spalanie średnie między 6-7 litrów
~Moby
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Spodziewałem się duużo lepszych wyników. Nie udało mi się zejśc poniżej 5.2 l/100km w trasie, przy stałej prędkości 100 km/h. Poprzednie toledo z TDI przy takiej prędkości zapomina, że ma pobierać paliwo z baku. Przegląd co 15 tys., kosztuje ponad 700 PLN.
~Graver
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
W miesice wedlug komputera 7,1 l / 100 km. Wynik jak dla mnie satysfakcjonujacy biorac po uwage moc 130 km ,wage 1,5 to i gabaryty samochodu i ciezka noge . Na trasie wyszlo wg komp 6 l przy sredniej jezdzie 140 km / h. Jak dla mnie dobrze
~swojak
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
jestem trochę rozczarowany, szczególnie spalaniem w mieście, nie mogę zejść poniżej 7.5l, średnio w mieście pali mi ok 8, a nawet 10 na krótkich odcinkach. Na trasie 5.7 przy prędkości 100-120 z wyprzedzaniem itd. Autko swoje waży 1500 kg
~Karol
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
niskie spalanie, niedrogie części (te same są w Skodzie Oktavii i VW Passacie), bardzo dobra dostępność części i dużo serwisów, które potrafią skutecznie i niedrogo zająć się samochodem, nwet w przypadku obsługi komputera
~MC
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Zdecydowanie więcej jeżdżę poza miastem. Średnie spalanie w moim aucie wynosi 6,2 l/100km, co jest wynikiem satysfakcjonującym, biorąc pod uwagę, że lubię szybką jazdę(ale zawsze z wyobraźnią i stosując zasadę ograniczonego zaufania).
~michu2606xyz
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Nawet jak na diesla pali mało, a po tuningu jeszcze mniej... Po prostu buda jest dość ciężka i firmowe 105 koni trzeba mocno poganiać, żeby ruszyły. 140 już daje radę bez zadyszki i nie kosztuje zbyt wiele oleju.
~majszi@interia.pl
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
No auto pali podobno mało, jak się jeżdzi delikatnie. Mi pali ok. 7,0. A jakbym chciał to na trasie nawet ponizej 5,0. Ale jakoś nie chcę :) Ceny przeglądów są w miarę małe, niestety nie zdążyłem na promocję :(
~rafal g
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto Ma podniesiona moc w salonie. Wiekszy moment przy mniejszych obotach w prownaniu z seria......co przy spokojnej jezdzie sprzyja mniejszej konsumpcji. Oczywiscie przyostrej jezdzie jest stosunkowo wiecej :-)