Lista ocen Seat Toledo III 1.9 TDI 105KM 77kW 2004-2009 (78) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PW
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Z powodów opisanych powyżej tylko przeciętnie. Jeśli ktoś szuka samochodu do ciężkiej pracy np przy dowożeniu pustków na plac budowy, polecam. Silnik, skrzynia i zawieszenie napewno to wytrzymają, a tandetne wnętrze nie ma w tym wypadku znaczenie. Być może sprawdzi się również jako samohód do wożenia kosiarki na działkę. Pocziwy Tolek nie boi się takich wyzwań. Jeśli zaś chodzi o samochód reprezentacyjny i dający trochę frajdy i przyjemności z...
~Andrzej
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Jak wyżej - nic dodać nic ująć. REWELKA!!! 67 tys. pln. i masz - 6 poduszek, kurtyny, ABS, ESP, ASR,itd., klimatronik dwustrefowy, wielofunkcyjną kierownicę, czujniki cofania, autoalarm, radio z 6 głośnikami + mp3, gniazdo aux in, elektryka przód i tył, lusterka podgrzewane i składane, światła przeciwmgielne przód, przesuwana tylna kanapa, podłokietnik przód i tył.. Do tego dużo miejsca w środku + 500 litrów w bagażniku wyłożonym miłą wykładziną.
~Krzysztof
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Tu za wiele nie powiem tzn jakość dla mnie doskonała co do ceny to tak inni to porównuja z autami salonowymi ja mam z drugiej ręki. Biorąc to pod uwage to dla mnie jest nadświetlnie ponieważ samochód sam sobie sprowadziłem autko na 100% nie było tłuczone przebieg bez korekcji sa papiery. 2005 rok i całośc kosztów z rejestracja i ubezpieczeniem zamkneła sie w nie całych 35 tyś złotych. Przy tym wyposażeniu i komforcie to na prawde nie sa duże...
~MADO
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
ZA 66 000 ZŁ.( WERSJA SUPERWAGEN), KUPIŁEM AUTO ŚWIETNIE WYPOSAŻONE,PRZESTRONNE W ŚRODKU, Z POJEMNYM BAGAŻNIKIEM,NIEZAWODNE(PO PRZEJECHANIU TYLU KILOMETRÓW, MOGĘ TAK JUŻ NAPISAĆ)I O ORYGINALNYM WYGLĄDZIE(JUŻ MI SIĘ PODOBA).W STANDARDZIE ESP(DLA MNIE TEN SYSTEM BYŁ BARDZO WAŻNY)! JEDNEJ RZECZY TYLKO NIE ROZUMIEM DO DZISIAJ.DLACZEGO, NAWET W OPCJI, NIE MOŻNA BYŁO ZAMÓWIĆ SKÓRZANEJ KIEROWNICY.
~Krzysiek z Wrocławia
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Polecam. Niektórzy użytkownicy narzekają na materiały... że czarne, twarde i niemiłe w dotyku. Ja w tych cechach widzę same zalety. Żona ma Fluenca z beżowym wnętrzem i bajerkami - super fajne auto, ale trzeba ma wszystko uważać, żeby nie porysować czy pobrudzić. W Toledo po 6 latach wnętrze nie jest w ogóle zniszczone. Tapiceka, plastiki jak nowe. Nie skrzypi.
~Kierowca
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Za kwotę około 69 000 zł nie kupi się na rynku auta z dieslem, w topowym wyposażeniu (6 poduszek, climatronic dwustrefowy, ABS, ESP, TCS, składana, dzielona i przesuwana tylna kanapa, lakier metalic) i z tą funkcjonalnością wnętrza. Warto jeszcze w salonie ponegocjować - ja w tej cenie dostałem dodatkowo czujniki cofania, opony zimowe, alarm i blokadę skrzyni biegów.
~hig@tlen.pl
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Maj 2008: W tej cenie nie da się kupić samochodu z takim wyposażeniem. Jedyna wada to tandetne plastiki i tapicerka. Reszta ok. Grudzień 2008: wbrew zapewnieniom sprzedawcy plastiki zimą trzeszczą, podczas nagrzewania auta mam wrażenie, że pod deską biegają myszy. Czerwiec 2009: po roku eksploatacji dochodzę do wniosku, że było warto. Marzec 2010: w czerwcu się myliłem
~Jarek Pomorze (Toledo part I)
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Jak sobie na niego popatrzę, to jestem pewien, że zrobiliśmy niezły interes. Samochód w wersji Superwagen w promocji "rocznikowej" charakteryzuje się baaardzo korzystną relacją jakość/ cena. Przecież jeszcze Seat dorzucił pakiet ubezpieczeń gratis, a to jest zawsze cios dla kogoś, kto spłukał się przy zakupie samochodu i potrzebuje tego roku na złapanie oddechu :)
~Karol
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
bardzo bogate wyposażenie, wysoki komfort, doskonały silnik, ogromna przestrzeń bagażowa, niskie koszty utrzymania, niskie koszty spalania, wysokie bezpieczeństwo- mnóstwo poduszek powietrznych, bardzo dobre radio i nagłośnienie, z regulacją barwy (6 głośników zadowoli najbardziej wymagających audiofilii), wejście aux
~grom
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto kupiłem nowe w 2007r za 68.900 zł. Za te pieniądze mogłem dostać Golfa V z benzyną 1.6, manualną klimą, i tylnymi szybami na korbki. Tu mam climatronic, esp, 4 szyby elektryczne, podgrzewane i składane lusterka, tempomat itd. Wyboru nie żałuję i nawet po 5 latach codziennej jazdy, to autko mnie cieszy, a nie nudzi.